Představujeme vám finalistky ucházející se o post moderátorky Fashion TV: Fandíte Češkám, nebo Slovenkám?

Účastnice páté série glamour reality show Face of Fashion TV se vám během následujících dní představí v plné kráse. Najdete mezi nimi svou favoritku také vy?

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

Už dnes večer 13.10. 2017 v 21:00 hodin máte jedinečnou šanci sledovat premiéru páté epizody Face of Fashion TV na módní stanici Fashion TV Czech&Slovak, během které dívky zabojují o vysněnou práci moderátorky. My vám už teď představujeme pár dívek, které se o tuto lukrativní nabídku uchází a dostaly se do úzkého výběru.

Přečtěte si také: VIDEO: Druhé kolo Face of Fashion TV ve sportovním duchu: Účastnice prozradily, co všechno jsou ochotné udělat

Slovenky se během castingu a jednotlivých kol snažily zaujmout hlavně stylingem, jelikož právě ten je pro práci moderátorky Fashion TV opravdu podstatný. Navzdory tomu, že si daly záležet, dá se říct, že právě styling a celkovou vizáž na prvním castingu mnohé příliš překombinovaly. Kromě toho ale byly výrazné a komunikativní. Naopak Češky byly na castinzích celkově přirozenější, průbojnější, a hlavně opravdu kvalitně jazykově vybavené.

Češky i Slovenky si tak díky prestižní glamour reality show Face of Fashion TV prošly několika koly, během kterých soutěžily s konkurencí a zároveň předvedly své jazykové, komunikativní, sportovní a jiné dovednosti. Celou show a castingem prováděl ostřílený moderátor Bruno Ciberej a o celkové hodnocení v kole styling a vizáž se postarala také tento rok ředitelka Fashion TV Gabriela Drobová spolu s modelkou, moderátorkou a influencerkou Soňou Skoncovou. V porotě se kromě nich objevil také hairstylista Patrik Suši Veselý.

Dívky musely nejdříve projít castingem, který se uskutečnil v prostorách bratislavského hotelu Radisson Blu Carlton a v Česku v kultovním butikovém hotelu Emblem v Praze. Castingů se zúčastnilo 40 dívek z ČR a SR. Na těchto castinzích si dívky otestovaly hlavně své jazykové schopnosti a vyjadřování, jelikož právě tyto schopnosti jsou pro práci moderátorky prestižní módní televize nevyhnutelné a klíčové.

Pokračování této show se neslo ve sportovním a adrenalinovém duchu v prostorách X-bionic Sphere v Šamoríně. Právě tohoto kola se zúčastnilo už jen 8 vybraných dívek, které si vyzkoušely různé sportovní aktivity a předvedly, co v nich je. V disciplínách ukázaly svou soutěživost a cílevědomost, které jsou podstatné také v samotném showbyznysu, ve kterém se moderátorky Fashion TV denně pohybují.

Třetí kolo se uskutečnilo v nákupním centru Eurovea, konkrétně ve studiu krásy Pierot, kde si dívky měly za úkol udělat vlasový styling a v parfumerii Douglas dostaly šanci odprezentovat své vizážistické schopnosti a vytvořit si tak make-up vhodný do společnosti. Kromě toho si za předem stanovený čas musely sestavit outfit z nabídky luxusních prodejen Premium Fashion Brands.

Právě správný styling je během různých eventů, které některé z nich v budoucnosti absolvují, opravdu důležitý. Dívky by proto měly sledovat módní scénu, aktuální dění, měly by mít dostatečný přehled v módních designérech a samozřejmě by jim nemělo chybět ani sebevědomí.

Jak se Češkám a Slovenkám během castingů dařilo a které zaujaly nejvíc, zjistíte díky módní televizi Fashion TV už dnes večer.

Fandíte více Češkám nebo Slovenkám ucházejícím se o Face of Fashion TV?

Češkám
7
Slovenkám
3
Hlasovalo: 10

Foto:
Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..