Nová tvář Fashion TV Nikol Švantnerová má dokonalé tělo: Tohle je její jídelníček a cvičení

Teprve před pár dny se krásná bývalá Česká Miss Nikol Švantnerová stala novou tváří módní televize Fashion TV. Kromě skvělých komunikačních dovedností předvedla také svou ukázkovou postavu.

Zdroj: Instagram.com/nikolsvantnerova_official
Zdroj: Instagram.com/nikolsvantnerova_official

Nikol Švantnerová už není jen bývalou Českou Miss a modelkou, ale nově je také moderátorkou a novou tváří Fashion TV. Právě ona se totiž stala další tváří, která bude reprezentovat módní televizi.

Mohlo by vás zajímat: Česká Miss Nikol Švantnerová získala lukrativní post moderátorky Fashion TV: Víte, jak se jí to podařilo?

Při pohledu na Nikol je každému jasné, že na své postavě poctivě pracuje a na sport nedá dopustit. Její ženské křivky a pevné tělo jsou jednoduše nepřehlédnutelné. Samotná Nikol nám prozradila, jakému sportu se věnuje a z čeho se skládá její jídelníček.

Strava, na kterou nedá Nikol dopustit

"Snažím se jíst zdravě, ale někdy (často) také zhřeším. Snídám vajíčka, nebo ovesnou kaši, oběd si většinou sama doma uvařím, poté nějaká svačina a na večeři vždy něco lehkého. Snažím se hlavně o to, aby to bylo dostatečně pestré." Kromě toho se nám Nikol přiznala s tím, že momentálně prožívá období, ve kterém se zamýšlí nad tím, co konzumuje, a proto se rozhodla zkusit nízkokalorickou stravu. "Začala jsem s nízkokalorickou stravou SlimPasta a nemůžu si to vynachválit. Spolu s tím také piji hodně čerstvých šťáv, které si sama doma odšťavím."

Cvičení

Nikol má, tak jako také další ženy, ráda běh: "Snažím se chodit alespoň 2 až 3-krát týdně běhat a ostatní dni chodím do posilovny. Tím pádem cvičím alespoň 4-krát týdně. Pokud ale nemám čas, zacvičím si alespoň doma." V posilovně si Nikol dá na strojích a také s činkami cviky na bříško a zadek. Nikol v minulosti cvičila s trenérem, ale dnes už cvičí sama. "V současné době mi vyhovuje, když cvičím sama, jelikož už vím, co mám dělat."

Přečtěte si: Castingy na novou tvář do módní televize: Show Face of Fashion TV odstartovala ve velkém stylu!

Tohle je její denní rituál

"Určitě nedám nikdy dopustit na snídani, která mě vždy nakopne, na svůj denní krém, bez kterého bych nevyšla von a poté ten běh a cvičení."

Kdo bude další tváří módí televize Fashion TV, můžete sledovat v rámci glamour reality show Face of Fashion TV. Od 13. října můžete sledovat první díly. Více na www.tvfashion.eu

Foto:
Instagram.com/nikolsvantnerova_official, Vlado Anjel, Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..