Muži jako kdyby zapomněli být gentlemany: Právě toto může za fakt, že nám před očima leniví

Nadáváme na muže a jejich novodobou pohodlnost. Zamyslely jste se ale někdy nad tím, z čeho vůbec pramení?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Co když na vině nejsou oni

Muži 21. století se už na první pohled odlišují od svých předchůdců, na které byly odjakživa zvyklé naše mámy a babičky. Už dávno ženy nehoní po polích, nezahledí se do jedné a neodpočítávají dny, než skončí jejich vojenská služba, aby se konečně mohli vidět se svou láskou a už vůbec si neříkají o povolení na svatbu. Alespoň ne takové, které by ve skutečnosti změnilo něco na faktu, že si svou vyvolenou i tak vezmou.

Inspirujte se: Vlastnost, která nám vadí na jiných hodně vypovídá o nás samotných: Kvůli tomuto často soudíme jiné místo sebe

A my ženy si často myslíme, že do své lenivosti jednoduše dorostli. Co když to tak ale ve skutečnosti není?

Kam až sahá ženská samostatnost

Nejen muži, ale také ženy se neuvěřitelně změnily. Víme, co potřebujeme, máme schopnost si vydělat téměř stejně hodně jako samotní muži, chceme být samostatné a nezávislé a ve všech oblastech života dokazujeme, jak dokonale se o sebe umíme postarat. Na jedné straně jsme se nikdy předtím neměly lépe, na straně druhé ale narážíme na jeden zásadní problém. Naše samostatnost staví muže na druhou kolej.

Nenechte si ujít: Nejdůležitější úkol a zároveň lekce v životě: Přijmout sami sebe takové, jací jsme!

Pokud se dokážeme o sebe postarat samy, zaplatit si v podniku drink a zvládneme si vzít i hypotéku, jakou roli v našem životě hrají oni a proč by se vůbec měli snažit? Vždyť přece stačí, aby udělali to minimum, kterým se nám dostanou do kalhotek a o ostatní se silné ženy postarají samy. Tajemstvím už totiž není ani to, že sex potřebujeme stejně jako oni, takže je jen otázkou času, kdy nás dostanou do postele. A jelikož i to jsme jim udělaly o hodně jednodušší než v minulosti, proč by vůbec zůstávali s jednou ženou, když je na ulici tolik dalších?

Mohlo by vás zajímat: Díky těmto trikům bude pro vás šetření peněz o hodně jednodušší: Stačí se řídit zlatými pravidly!

Vše je jen o přístupu

Nikdo netvrdí, že ženská emancipace je špatná. Právě naopak. Je nevyhnutelnou součástí vývoje a mnoho situací si ji nevyhnutelně vyžaduje. Vše má ale své hranice, a proto bychom muže měly nechat být muži. Ať bojují, snaží se, nedostanou vše na talíři a bez úsilí. Ano, je pěkné, když se žena o sebe dokáže postarat sama a nepotřebuje po svém boku muže. Gentlemani ale nevymřou jen tehdy, pokud je i navzdory tomu, že je už po svém boku existenčně nepotřebujeme, budeme pořád chtít. Jen tak se z nich totiž nestanou vypočítaví lenivci.

Nechte ho proto za sebe při nejbližší příležitosti bez výčitek zaplatit, vstupte do restaurace až poté, co vám otevře dveře, a i když se o pavouka na stěně umíte postarat i sama, zavolejte si na pomoc svého vyvoleného. Muži milují pocit, že je potřebujeme, tak proč jim ho občas neposkytnout?

Nepřehlédněte: 5 věcí, které byste měly stihnout do 30-tky: Zjistěte, jak na tom se svým seznamem stojíte!

Také vy si myslíte, že za mužskou lenivost mohou částečně ženy?

Ano
8
Ne
12
Hlasovalo: 20

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..