VIDEO: Návod, jak si doma s noblesou vyrobíte stylový adventní věnec: Stačí vám k tomu opravdu málo

Ačkoli se to nezdá, Vánoce nám už skutečně klepou na dveře. Už tuto neděli začíná advent. Pokud ještě nemáte adventní věnec, máme pro vás inspiraci. Šikovná floristka Katka z Ateliéru Papaver nám ukázala, jak na to!

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

Přečtěte si: Nejkrásnější ozdoby na vánoční stromeček: Díky nim si vytvoříte pravou sváteční atmosféru!

Pokud milujete Vánoce stejně jako my, neměli byste zapomenout ještě před touto nedělí stihnout vyrobit dokonalý adventní věnec. Samozřejmě je pravda, že tradičním věncem s různými vánočními ozdůbkami nic nepokazíte.

Barevné kombinace

Typická barva svíček je tmavě modrá a fialová s růžovou, které symbolizují liturgické barvy adventních neděl. Ale fantazii se meze nekladou. Velkou oblibu si v dnešní době našly právě bílé svíčky. Vytvořte si proto věnec, který vás a vaši rodinu vystihuje. Přinášíme vám inspiraci a podrobný návod, jak to hravě zvládnete.

FEMINITY TV: Sledujte jednoduchý návod, jak si doma vyrobit adventní věnec

Příjemnou vůni vyčarujete, když věnec vyzdobíte kousky skořice. Bude nejen originální, ale také neskutečně voňavý. A přesně takové Vánoce přece mají být - plné vůní, krásy a lásky!

Nepřehlédněte: Zorganizujte si váš šatník podle jednoduchých tipů: Uspořádejte své věci co nejefektivněji!

Foto:
Vlado Anjel, Archív Ateliér Papaver, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..