Díky tomuto můžete ovlivnit pohlaví svého budoucího potomka: Chtěly jste vždy chlapečka nebo spíš holčičku?

Každá máma sní po jediném, aby její děťátko bylo zdravé. Ale pokud je tento atribut splněn, začínáme být v touhách o hodně odvážnější. Chtěly jste vždy chlapečka nebo spíš holčičku? Víme, jak můžete ovlivnit pohlaví vašeho budoucího miminka.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přečtěte si: To, jak dětem zařídíte pokojíček, ovlivní jejich charakter: Na tohle rozhodně nezapomeňte!

Toužíte po rozkošné malé princezně, nebo spíš po nezbedném šibalovi? Hlavně v případě druhého potomka, stále více maminek řeší otázku pohlaví miminka. Ačkoli jistotu nebudete mít nikdy 100 %, přece jen existují metody, díky kterým můžete pohlaví svého děťátka určitým způsobem ovlivnit. Klíčem k vytouženému pohlaví drobečka je poznat vlastnosti a charakter spermií, které v sobě nesou informaci X nebo Y.

Jak na holčičku

Pokud jste vždy snily o malé princezně, podle odborníků byste měly zkusit začít pracovat na miminku těsně před ovulací. Nejlepší je prý využít dny následující těsně po menstruaci. Zatímco totiž dojde k ovulaci, spermie Y uhynou, poněvadž žijí kratší dobu. Ale spermie X, které jsou sice o hodně pomalejší a jsou zodpovědné právě za holčičku přežijí. Výsledkem tedy bude dokonalá malá princezna.

Jak na chlapečka

Je všeobecně známé, že spermie Y jsou o hodně rychlejší než spermie X. Pokud chcete mít syna, měly byste právě tento fakt využít. Základem je, abyste měly pohlavní styk přesně v den své ovulace, případně opravdu krátce po ní.  V daném období je totiž největší pravděpodobnost, že se dočkáte krásného chlapečka.

Načasování podle fází měsíce

V mnoha kulturách bylo pohlaví potomka vždy hodně důležité. Od nepaměti se ho lidé pokoušeli ovlivnit a využívali k tomu skutečně kontroverzní metody. Ale přece jen byl jeden způsob, na který mnohé národy nedaly dopustit.  Načasování podle fází měsíce. Pokud se totiž měsíc při samotném aktu nacházel ve znamení Berana, Blížence, Lva, Střelce, Vah, Vodnáře, měl by se narodit kluk. Když byl měsíc v ostatních znameních, měla by se narodit holčička. Nuže je na vás, zda nějaké z těchto metod věříte nebo ne. Ale možná to za pokus stojí, nemyslíte? Přece jen, nemáte co ztratit.

Nepřehlédněte: Děti narozené v tomto znamení mají největší šance být úspěšné: Narodilo se to vaše pod šťastnou hvězdou?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..