Děti, narozené začátkem nového roku budou mít jednu společnou vlastnost: Také takové chování od nich můžete očekávat

Pokud svou ratolest očekáváte už v prvních měsících budoucího roku, připravte se na to, že vaše děťátko bude mít sklony právě k tomuto.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Věčně na cestách, věčně zaneprázdněné

Také tak by se daly charakterizovat děti narozené v měsících zimy a chladného počasí roku 2018. Pokud jste už v požehnaném stavu a své malé můžete očekávat hned po novém roce, připravte se na to, že do vaší rodiny přibude věčný neposed, a to doslova.

Inspirujte se: Díky tomuto můžete ovlivnit pohlaví svého budoucího potomka: Chtěly jste vždy chlapečka nebo spíš holčičku?

Lednové a únorové dětičky totiž dostanou do vínku nejen toulavé boty, ale také obrovskou dávku odvahy a neposednosti. Už od malička bude jasné, že si ho doma užijete skutečně jen tolik, kolik bude nevyhnutelné a s prvními příležitostmi k odchodu a poznávání dalekého světa, ho už doma neuvidíte. Neberte to ale jako něco zlého nebo nepříjemného, děti s podobnými vlastnostmi jsou spíš darem než něčím, nad čím je potřeba zoufat.

Odvaha se v současnosti cení

Sice si společně doma moc neposedíte a už od útlého věku budete spíš poslouchat příběhy o tom, jak váš malý nezbedník opět zažil něco vzrušujícího, nebuďte nešťastní. Děti, které se nebojí jít si za svým cílem a tělem jim lomcuje věčně neposedný duch, ve skutečném životě dosáhnou o hodně víc než ty, které se bojí i jen vystrčit nos zpoza dveří bytu rodičů. Možná si ze začátku užijete více hádek a nedorozumění než v případě, kdyby vás vaše dítě na slovo poslouchalo, v konečném důsledku ale patříte mezi skutečně šťastné rodiče.

Nenechte si ujít: Děti narozené v tomto znamení mají největší šance být úspěšné: Narodilo se to vaše pod šťastnou hvězdou?

Kdo se nebojí, ten věří

A to právě ve vlastní schopnosti. Děti, které mají strach udělat závažné životní rozhodnutí samy a nemají odvahu vykročit do neznáma, se častokrát v životě ocitnou v situacích, kdy hlavně kvůli vlastnímu strachu nedokážou riskovat a nevyužijí tak šance, která stojí rovnou před nimi. Tomu vašemu, narozenému hned v novém roce, to ale nehrozí. Právě jeho nebojácnost a schopnost brát překážky jako další výzvu, mu vydláždí cestu k úspěchu.

Mohlo by vás zajímat: Nejpopulárnější jména pro miminko pro rok 2018: Inspirujte se jimi už dnes

Je to ale také o vás

Vaše děťátko se sice narodí pod šťastnou hvězdou, musíte mu ale dopřát dostatečné množství prostoru, aby to, co dostalo do vínku, dokázalo také patřičně využít. Podporujte ho proto v dělání odvážných rozhodnutí už od malička, nechte ho, ať o věcech rozhoduje samo a pokud už v útlém věku bude chtít poznávat na vlastní pěst, nedržte ho zbytečně nakrátko. Časem zjistíte, že děláte správně.

Myslíte si, že mít dobrodružné dítě je náročné?

Ano
1
Ne
1
Hlasovalo: 2

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..