Sestra Simony Krainové je pro ženy velkou inspirací: V 50-tce dosáhla postavy snů a má zasloužený obdiv

Yvona Maléřová Krainová má na svůj věk skutečně neuvěřitelnou postavu, ke které se dopracovala poctivou prací. Možná tehdy ani netušila, že si získá tisíce fanoušků, pro které je velkou motivací. Inspirujte se jejími tipy, jak shodit nadbytečná kila.

Zdroj: Instagram.com/yvona_malerova_krainova
Zdroj: Instagram.com/yvona_malerova_krainova

Hlavně si najít to, co vás baví

Samotná Yvona chtěla svůj vzhled změnit už delší dobu, na lámání chleba ale přišlo až v tu chvíli, kdy si uvědomila, že se nic nezmění, pokud se pro to sama nerozhodne a nezvedne se ze židle. Neodradil ji ani její vyšší věk a postupně si našla aktivity, které by ji bavily. Začala pěkně postupně, a to plaváním, které jí viditelně zpevnilo postavu a postupně přidala běh.

Přečtěte si: Žádný důchod jí nehrozí: Simona Krainová se na mole předvádí, jako kdyby měla o polovinu méně!

Ten se stal jejím věrným společníkem a pomocí aplikace, díky které sleduje své naběhané kilometry, podlehla tomuto sportu a relaxu hodně rychle. Sama v něm totiž vidí určitou formu odreagování se po práci. Také proto se snaží běhat každý víkend hned ráno a jednou týdně si dopřeje několik kilometrů i po práci. Na cvičení totiž nepotřebuje posilovnu, stačí její činky a karimatka, kterou má k dispozici přímo doma.

Mohlo by vás zajímat: Romantika po česku: Jak se poznaly nejznámější páry českého šoubyznysu? Některé se dlouhé roky míjely

Všechno je ale také o stravě

Nejde ale jen o samotné cvičení. Yvona kvůli svému hubnutí upravila také jídelníček. Snaží se vždy volit méně kalorická jídla, více ovoce a zeleniny, omezuje se jen v případě alkoholu a slazených nápojů. Snaží se pít co nejvíce vody s citrónem a nejíst několik hodin před spaním. Nechat žaludek odpočívat je totiž stejně důležité jako samotné zdravé stravování.

Sice se během pracovních dní stravuje přímo v jídelně, a ne vždy úplně zdravě, občasné prohřešky se snaží vykompenzovat lehčí večeří.

Inspirujte se: Šťastná rodinka Simony Krainové: Své kluky se během zábavy snaží naučit, jak to v životě chodí...

V jednom jídle se ale skutečně neomezuje

A tím je snídaně. Yvona se naučila snídat opravdu ve velkém a skutečně si užívat všechno, co si položí na talíř. Právě proto, že si může dopřát skutečně cokoli, nemá později těžce ovladatelné choutky a o hodně snáz se její strava v průběhu dne reguluje. Samozřejmě, pokud si jde ráno zaběhat, snídani si dopřeje až po patřičném tréninku.

Na Yvonu je hrdé nejen celé okolí, ale také její krásná sestra, která si ukázkovou postavu udržuje už dlouhé roky hlavně kvůli svému povolání. Je ale vidět, že obě sestry dostaly do vínku neuvěřitelnou krásu a odhodlání, které Yvoně přineslo vytouženou postavu blížící se ideálu dvacítky. Klobouk dolů!

Líbí se vám postava Yvony?

Ano
35
Ne
3
Hlasovalo: 38

Foto:
Instagram.com/yvona_malerova_krainova
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..