Video: Balení vánočních dárků bude od teď zábavou: Ukážeme vám, jak na to!

Také vy patříte k tradičním milovníkům Vánoc, kteří se rozhodli balit dárky do balícího papíru? S naší pomocí to zvládnete opravdu rychle a jednoduše.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přinášíme vám rychlý a nenáročný video návod, který vám pomůže při balení vánočních dárků. Vždyť co může být krásnějšího, než když si někdo najde pod vánočním stromečkem ručně zabalené překvapení? Zapomeňte na dárkové tašky a investujte svůj čas do poctivě zabalených krabiček. Nemusíte se ničeho bát, celý proces vám zabere jen pár minut. Inspirujte se!

FEMINITY: Prohlédněte si rychlý a nenáročný postup balení dárků, který zvládnete za pár minut

Mohlo by vás zajímat: VIDEO: Doplňky do interiéru, které vás okouzlí: Návrat k přírodě je skutečně obrovským hitem

Vánoční balení

I jindy zdlouhavé balení dárků může být od teď velkou zábavou, stačí když se inspirujete naším videem a budete postupovat podle znázorněných kroků. K celému procesu si přivolejte dalšího člena rodiny nebo blízkou kamarádku, se kterou si toto vánoční balení dárků opravdu užijete. Na celý tento proces budete potřebovat barevný balící papír, nůžky, ozdobnou stuhu, lepící pásku, fixku a malou jmenovku. Jednoduchým postupem si odměříme délku balícího papíru, podle typu vašeho dárku a poté ho zabalíme pomocí jednoduchých pohybů. Na závěr obvážeme ozdobnou stuhou a připevníme jmenovku. Teď jsou už vaše dárky dokonale připravené a mohou čekat na svou velkou chvíli.

Inspirujte se: VIDEO: Vytvořte si krásné ozdoby na stromeček v pohodlí domova a pociťte kouzlo Vánoc!

Foto:
Profimedia, Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..