Nejromantičtější tipy na svatbu pro rok 2018: Víme, na kterých místech bude váš den ”D” skutečně nezapomenutelný

Plánujete v novém roce zpečetit svou lásku manželstvím? Máme pro vás několik inspirativních tipů. Ručíme vám za to, že na těchto místech si budete připadat jako v pohádce!

Zdroj: Peter and Veronika
Zdroj: Peter and Veronika

Pokud patříte k ženám, které si od malička v představách tvořily idylku o své pohádkové svatbě, čtěte dál. Našly jsme snad nejkouzelnější místa, na kterých budete mít skutečně svatbu jako z pohádky. Nechte se inspirovat!

Přečtěte si: Měsíc, ve kterém budoucí rok začnete vážný vztah, ovlivní vaši budoucnost: Který je ten nejideálnější?

Magická Itálie

Tohle místo je na svatbu jako stvořené. Malebné vesničky, krásný příroda, všude klid a laskaví lidé. A kdekoli si na tomto místě uděláte fotografie, jedno je jisté – budou vypadat jako z té nejromantičtější knížky.

Romantické Amalfi

Italská romantika zasazená ve skalách. I tak je možné nazvat Amalfské pobřeží. Nezapomenutelná krajinná scenérie a vůně citrónovníků vás tady nadchne na každém kroku. Říct si ”Ano” na tomto místě s sebou nese opravdu punc výjimečnosti.

Kouzelná Bratislava

Kvůli romantice ale nemusíte cestovat moc daleko. Dokonce také Bratislava nabízí magická zákoutí, jen jsou potřeba objevit. Nezapomínejte ale na jedno. Kdekoli si magické "Ano" řeknete, je to váš den a má být o vás dvou.

Nezapomenutelná Paříž

Paříž získala přívlastek nejromantičtějšího města na světě právem. Věřte nám, že ve svatebních šatech se tady budete cítit jako skutečná princezna!

Nepřehlédněte: Jak zorganizovat večeři pro přátele s dokonalou výzdobou? S našimi tipy to zvládnete hravě

Foto:
Peter and Veronika
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..