VIDEO: Okouzlující česká herečka Sara Sandeva je skutečným objevem: Za svou krásu vděčí této jedné věci

Při náročné práci herečky přesně ví, co její unavené oči a pleť potřebují.

Zdroj: Vlado Anjel
Zdroj: Vlado Anjel

Nejsou v tom žádná kouzla

Sara si v pohádce Čertoviny zahrála postavu Haničky, přičemž si během natáčení kromě zábavy užila také mnoho hodin těžké práce. Na to, jak se udržuje pořád fit a svěží, ale skutečně nepoužívá žádné triky. "Nejsem jedna z těch holek, která by chodila každý den do fitka a sledovala všechny beauty trendy. Snažím se být jednoduše sama sebou, to mi sedí asi ze všeho nejvíc, protože se tak cítím skutečně dobře." vysvětlila nám usměvavá Sara.

Nenechte si ujít: Leoš Mareš s přítelkyní Monikou si skutečně užívají předvánoční čas: Takhle tráví společné chvíle před svátky

FEMINITY TV: Česká herečka Sara Sandeva nám prozradila, co ji spojuje s postavou z pohádky Čertoviny i odkud čerpá nové zásoby energie

Film Čertoviny od oblíbeného českého režiséra Zdeňka Trošky přichází do kin už 11.1. 2018

Když nemáte čas spát...

Také na to zná tato mladá kráska jednoduché řešení. Sama toho totiž občas moc nenaspí, a právě v takových chvílích ji zachrání čistá voda a něco málo z kuchyně. "Hlavně nezapomínejte hodně pít a jíst hodně ovoce. A v případě, že máte opuchlé oči, stačí si vzít dvě lžičky, vložit je na chvíli do ledničky a přiložit na víčka. To mi pomáhá nejvíc." prozradila talentovaná herečka.

Inspirujte se: Sestra Simony Krainové je pro ženy velkou inspirací: V 50-tce dosáhla postavy snů a má zasloužený obdiv

Čeká ji zajímavý rok

Sara se skutečně nudit nebude. V nejbližších měsících pro ni začne skutečně velké množství projektů. "Pomaličku chystám projekty v zahraničí, proto bude tento rok plný změn a moc se na ně těším." dodala.

My jí proto držíme palce a přejeme hodně úspěchů!

Foto:
Vlado Anjel, Instagram.com/sarasandeva, CinemArt SK Video: Vlado Anjel
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..