Účinné cvičení do šatů před plesem: Toto jsou stravovací rady člověka, který stojí za štíhlým pasem Kate Upton

Dokonalé šaty, štíhlý pas, správně vypracované svaly na rukou, pořádné držení těla, díky kterému naše postava vynikne ještě o hodně víc. Přesně takhle chce na plese vypadat každá žena. Jak na to? Nechte se vést radami trenéra, který ví o čem mluví...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Základní síla je klíčová, vsaďte na desky a lana

David Kirsch je osobní trenér celebrit, který se stará o zdokonalení postavy takových známých tváří jako je například také Kate Upton, o které je známo, že je to žena typu krev a mléko. Právě on má největší zásluhu na tom, že tato žena na červeném koberci vypadá štíhlá jako proutek. „Základní síla je klíčová,“ prozrazuje pro magazín Vogue.

Mohlo by vás zajímat: Mnoho lidí si dává jako předsevzetí zhubnout: Toto jsou odpovědi trenéra na to, proč se jim to nakonec nedaří

Pro elegantní horní část těla a svaly na bříšku doporučuje týden až dva před plesem cvičit tzv. desky. V praxi to vypadá takhle...

„Skvělé výsledky jsem také viděl s těžkými, váhovými lany. Útočíte s nimi na podlahu, která je v té chvíli váš nejhorší nepřítel. Zároveň si tak můžete vybít svou nervozitu, kterou v době před plesem pociťujete,“ objasňuje osobní trenér dál.

Čtěte také: Detoxikační plán na rok 2018: Začněte nový rok 3-denní očistou těla, která vás odlehčí

Pro lepší inspiraci si prohlédněte také následující video

Žádný alkohol, žádná pizza, káva nebo sladkosti

Jak Kirsch tvrdí, vhodná strava je více než polovina vyhrané bitvy. Proto se cca týden před samotným plesem musíte rozhodně vzdát své oblíbené pizzy, pečiva, těstovin, brambor, ale také mléčných výrobků: „Zjistil jsem, že mléčné výrobky mohou způsobit nadýmání,“ prozradil pro internetový portál msn.com Kirsch. Místo sladkých brambor doporučuje dát si celer a místo kávy pít zelený čaj. Pokud se už bez kávy neobejdete, poté si dopřejte jeden šálek espressa ráno. K tomu žádný alkohol, který také může způsobit nadýmání. Nakonec to nejtěžší... Žádné sladkosti!

Nepřehlédněte: Superpotravina, která ovládne rok 2018: Na tento zázrak nedáte dopustit!

Nuže, všechny dobře víme, že nic není zadarmo. Pokud chcete tedy v den plesu vypadat jako ze škatulky, poté se nechte vést těmito radami o cvičení a stravě.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG, vogue.com, msn.com

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..