Stylová trojnásobná maminka Kate vypadá skvěle: Podívejte se, čemu vděčí za super figuru, dokonalou pleť a vlasy

Její život vypadá jako vystřižený z módního časopisu. Něžná blondýnka Kate vypadá neuvěřitelně dobře, a to je už trojnásobnou maminkou.

Zdroj: Instagram.com/kweilz
Zdroj: Instagram.com/kweilz

Přečtěte si: Tajemství štíhlé postavy Gisele Bündchen: Na tyto cviky nedá kráska dopustit

Tato trojnásobná maminka je jasným důkazem toho, že mateřství ani náhodou neubírá na kráse. Něžná kráska se může pochlubit postavičkou, jakou jí mohou závidět také mnohé bezdětné ženy.

Kate je ale jasné, že mít dokonalé tělo po třech porodech nejde bez práce. Proto se pětkrát týdně věnuje józe, chodí běhat a při každé příležitosti jde s dětmi na procházku.

No a buďme k sobě upřímné, být mámou tří malých nezbedníků dá občas asi víc zabrat než hodiny ve fitku.

Co se týče její bezchybné pleti, na to má prý ověřený recept jen jediný. Šťastné manželství. Její muž je pro ni velkou oporou a láskou jejího života. Také u třech dětí se proto jednou týdně snaží si najít čas také sami pro sebe. Kate má teorii, že přesně tak, jak se žena cítí uvnitř, tak vypadá také navenek.

Jejím malým tajemstvím ke krásné a zářivé pokožce je ale obyčejná kostka ledu. Každé ráno si jí přejede tvář a prý to působí jako perfektní lifting.

Sympatická blondýnka se ale může pochlubit také dokonalou korunou krásy. Pro své vlasy dělá jediné. Dvakrát týdně jim dopřeje zábal z olivového a levandulového oleje.

A ačkoli je pro ni rodina vším, občas nezapomíná ani sama na sebe. Vždyť víte, jak se říká: ”Šťastná máma, šťastné dítě.”

Nepřehlédněte: Krásu mladičké modelce Mimi Elashiry závidí celý svět: Toto je tajemství jejího dokonalého vzhledu

Foto:
Instagram.com/kweilz
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..