Princezna Charlotte už chodí do školky: Překvapí vás, co na ni prozradily učitelky

Malá krasavice má za sebou své první předškolní dny. Také takto se o ní vyjádřil samotný personál.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Je moc slušná, ale také...

Krásná Charlotte už dávno není batole a svůj první den ve školce má úspěšně za sebou. Mnozí by si mohli myslet, že se princezna bude bát nebo nedej bože plakat po rodičích, ona ale celou situaci zvládla jako hrdinka. Dle příkladu svého staršího bratra Georgea, zvládla také ona své předškolní začátky skutečně ukázkově. Nejenže se předvedla v opravdu roztomilém outfitu, do kolen dostala také své učitelky.

Inspirujte se: Svatební tradice královské rodiny: Tímto si prošla Kate, teď také Meghan Markle a jakou tradici porušil princ William?

Ty se na její adresu totiž vyjádřili opravdu rády. Nejenže má podle nich skutečně chování hodné princezny, je také neuvěřitelně společenská a nikdy nedokáže přestat mluvit. Opravdu si věří a skrývá v sobě neuvěřitelnou dávku energie, o kterou se ráda podělí. Ví ale, kde jsou hranice a nikdy se nezapomíná chovat jako pravá princezna.

Mohlo by vás zajímat: Kate Middleton dělá kvůli těhotenství ústupky v kuchyni: Tohle jídlo už doma nejbližší měsíce nepřipraví

Je také neuvěřitelně inteligentní

To, že malá holčička oplývá dávkou inteligence je zřejmé, že se ale učí hned dva jazyky najednou, je ale skutečně překvapující. Charlotte se již od malička věnuje také španělštině, jelikož její chůva Maria Turrion Borrallo pochází ze Španělska. Maličká následnice trůnu má tedy svou studijní kariéru už teď krásně rozjetou a je zřejmé, že nás v nejbližších letech bude neustále více a více překvapovat.

Kate a William jsou patřičně hrdí

Snad není nutné zdůrazňovat, že celá královská rodina, ale hlavně Charlottini rodiče jsou na svou dcerku patřičně pyšní. Její talent, sebedůvěra a důvtip totiž neudivují jen okolí, ale také je samotné. To, co by možná pro některé děti bylo náročné, třeba jako předčasná návštěva školky, zvládá totiž vždy vysmátá holčička skutečně levou zadní. Není se ale čemu divit, správná výchova a rodinné zázemí, které dostává, jsou přesně tím, co její osobnosti skutečně pomáhá se rozvíjet.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..