Synkové Simony Krainové rostou jako z vody: Také toto se jim Simona snaží neustále vštěpovat

Jako každá matka, také modelka Simona Krainová chce své syny naučit, co je v životě nejdůležitější.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova
Zdroj: Instagram.com/simonakrainova

Nejdůležitější je rodina

I když je Simona neuvěřitelně vytížená žena, čas na rodinu si vždy najde. Matkou se stala v pozdějším věku a možná právě proto chce všechny své zkušenosti předat svým synům hned při první příležitosti a za každých okolností. Bruno a Max jsou neuvěřitelně všímaví chlapci a Simona si je vědoma toho, že cokoli jim řekne nebo ukáže, neuvěřitelnou rychlostí si to hlavně díky své bystrosti a nízkému věku zapamatují.

Inspirujte se: Sestra Simony Krainové je pro ženy velkou inspirací: V 50-tce dosáhla postavy snů a má zasloužený obdiv

Právě proto se snaží, co nejvíce času věnovat hlavně jim a prokazovat jim svou lásku. Chce, aby věděli, že rodina je to nejdůležitější a mezilidské vztahy je nutné neustále obohacovat, budovat a nadřazovat je nade všechno ostatní.

Společné víkendy jsou rutinou

Simona si kromě ruchu velkoměsta ráda dopřeje pravý a ničím nerušený odpočinek v přírodě. Stejně tak se snaží k podobné zálibě vést také své dva "nezbedníky". Už teď je zjevné, že mají neodmyslitelný vztah k přírodě, Simona ale chce, aby si čerstvý vzduch, klid a dokonalé prostředí dokázali užít opravdu naplno a vraceli se k podobným aktivitám také v budoucnosti. Je totiž zřejmé, že pobyt v přírodě a na čerstvém vzduchu považuje za nesmírně důležitý.

Nenechte si ujít: VIDEO: Okouzlující česká herečka Sara Sandeva je skutečným objevem: Za svou krásu vděčí této jedné věci

 

family time@karelvagner @horizontresort #tatry

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova),

 

Hlavně ať je zábava

Přitom všem ale nezapomíná na to nejdůležitější. Pořádnou dávku zábavy si Simona dopřeje pokaždé, když se se svou rodinou vydá na výlet. Život je už i tak dost vážný, a proto si z něj sama občas moc ráda vystřelí a uteče alespoň na chvíli mimo realitu. A přesně to učí také své ratolesti. Bruno a Max by si měli umět užívat každou chvíli, a to do puntíku. Podobná pravidla bychom si ale měli osvojit všichni, co říkáte?

Mohlo by vás zajímat: Nová tvář Fashion TV Nikol Švantnerová má dokonalé tělo: Tohle je její jídelníček a cvičen

Foto:
Instagram.com/simonakrainova
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..