Rodinné tajemství Meghan Markle: S nevlastní sestrou nemluvila už tři roky a vlastnímu otci odmítla pomoct!

Samantha Markle, nevlastní sestra krásné herečky a snoubenky prince Harryho, Meghan Markle, nedávno promluvila o tom, že se slavnou sestrou nemluvila už tři roky. Vyčítá jí chování k jejich vlastnímu otci.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Poslední slova od Meghan adresovaná sestře

Bývalá herečka, Samantha Markle, která je o 17 let starší než Meghan a dnes se věnuje psaní, nedávno promluvila pro britský deník Mirror o tom, že má snahu sjednotit zase rodinu. Tím měla namysli, že by byla s Meghan opět ráda v bližším kontaktu. Na důvod, proč spolu nemluvily už tři roky, Samantha odpověděla, prý Meghan byla a je stále zaneprázdněná. Poslední slova, která Samantha od sestry slyšela, prý zněla takto: „Miluji tě, zlatko. Jsem ráda, že jsme si tak popovídaly. Budeme v kontaktu.“ No tak se zdá, že toto Meghan nedodržela. Navzdory tomu ji Samantha obhajuje a dodává, že její zaneprázdněnosti rozumí.

Mohlo by vás zajímat: Co prozrazuje datum svatby prince Harryho a Meghan Markle? Takové je květnové manželství podle hvězd

Jedna výčitka od Samanthy směrem k Meghan by se ale našla

Samantha, která také trpí onemocněním skleróza a je nucena pohybovat se na vozíku, pro zmíněný deník nastínila, že Meghan přece jen něco zazlívá... její chování vůči jejich vlastnímu otci, režisérovi Thomasovi Marklovi. Prý ji během celého života moc podporoval, ve velkém také finančně a teď, kdy je Meghan bohatá a vlivná žena a mohla by mu to vrátit, když to potřebuje, nepomohla mu. Její otec totiž musel vyhlásit konkurz na svou společnost a odstěhoval se do Mexika, kde žije už dva roky. Samantha přiznala, že Meghan do telefonu v žertu navrhla, aby otci finančně pomohla, na což Meghan prý zareagovala těmito slovy: „Myslím, že v kuchyni zaměstnáváte příliš mnoho kuchařů, zlatko.“

Čtěte také: Posedlost přítelkyně prince Harryho: Není divu, že Meghan Markle dnes stojí po jeho boku a důvod vás překvapí

Pozvánka na královskou svatbu nejistá, otec po boku nevěsty ještě nepotvrzen

Na otázku, zda si myslí, že bude na sestřinu velkolepou svatbu pozvaná, odpovídá: „Nevím... Nevím, jak to bude cítit...“ Také dodala, že se netají tím, že by ji vynechání z této pro Meghan důležité životní události ranilo, ale její rozhodnutí respektuje. Stejně také královská rodina ještě nepotvrdila ani to, zda to bude její vlastní otec, kdo Meghan povede k oltáři v kapli Sv. Jiřího. Její otec pole Samanthy ale přiznal, že by byl moc rád.

Nepřehlédněte: Romance prince Harryho pokračuje: Takový luxus dopřál své vyvolené a všichni mluví o zásnubách

Ať je tomu v jejich rodině, jak je, jedno je jisté. Meghan má nadále podporu svého otce i sestry, kteří jsou na ni opravdu hrdí, že to dotáhla tak daleko. Také, jak Samantha dodala, jejich otec Thomas je spokojený s tím, jakého partnera si Meghan našla, a že je po jeho boku šťastná.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mirror.co.uk, MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..