Víte, co dokáže modrá barva s vaším příbytkem? Inspirujte se těmito stylovými interiéry

Elegantní a moderní interiéry, které spojuje jedna společná věc. Všechny z nich v sobě ukrývají sílu kouzelné modré barvy. Ptáte se, v čem je tato barva výjimečná? Nechte se překvapit.

Zdroj: Jessica Glynn
Zdroj: Jessica Glynn

Ani ty nejdražší bytové doplňky nebo luxusní zařízení vám nepomůže k tomu, abyste si z vašeho příbytku vytvořili jakousi oázu klidu. Potřebujete k tomu něco víc, než jen nesmyslné utrácení peněz za ten nejmodernější interiér. To, jak vnímáme prostor bytu v nás zanechává určité pocity a náladu, proto je důležité abyste při zařizování vašeho interiéru kladli důraz na barvy. Jednou za nejideálnějších voleb jsou odstíny modré, které ve vás vzbudí pocit spokojenosti a štěstí.

Mohlo by vás zajímat: Designové trendy ve stolování: Nechte se inspirovat našimi radami

Nádech modré

Nemusíte si vymalovat celý obývák na modro, abyste splnily aktuální trendy v bydlení, a dokonce si nemusíte koupit ani nový koberec nebo gauč. Stačí když se zaměříte na bytové doplňky, které jsou také důležitou součástí celého prostoru. Vsaďte na detaily, jakými jsoo obraz nebo stylové závěsy a dodejte vašemu bytu jemný nádech modré.

Různé podoby

Modrá barva patří k oblíbeným odstínům, které můžete využít při zařizování vašeho příbytku. Ať už vsadíte na jemnou modrou nebo její výraznější obměny, stále si zachová svou nenásilnou a elegantní podobu. Tento odstín si zamilujete díky jeho pozitivním a uklidňujícím vibracím.

Originální nápady

Jelikož modrá barva dokáže změnit vnímání člověka a navodit mu spokojenou a dobrou náladu, začala se v interiérech využívat stále častěji. Mezi originální inspirace zařazujeme modrou kuchyni, která celému prostoru dodí úplně jiný rozměr. Troufly byste si na tento odvážný prvek?

Jako u moře

Vytvořte si ve vaší ložnici oázu klidu použitím správně zvolených doplňků a detailů. Modro bílé závěsy s ornamentem, modrá lampa a polštáře v tomto odstínu ve vás budou vyvolávat pocit štěstí. Navíc se interiér vaší ložnice promění na prosvětlený prostor a vy se budete cítit jako na dovolené.

Inspirujte se: Stylové boxy a koše do domácnosti: Skryjte (ne)potřebné věci do takových působivých dekorací

Všechno je to o detailech

Stejně jako v módě tak i v interiérovém designu a zařizování příbytku upřednostňujeme minimalismus. Prostranné byty a domy mají skvělý potenciál, ale pokud je přecpete zbytečně hodně věcmi, efekt se vytratí. Inspirujte se proto jednoduchým a nenáročným stylem, kde dominují přírodní materiály a odstíny krémové nebo modré. Výsledek bude stát za to!

Foto:
Jessica Glynn, Richard Powers, Waifair, Westwing, Zara Home, At Home, Casa Decor, Gianni Franchellucci, House beautiful, Interior design, Ken Hayden
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..