Tyto děti patří podle znamení mezi nejinteligentnější: Podívejte se, zda je mezi nimi také to vaše

Ano také mezi dětmi v ranném věku nacházíme malé génie. Zjistili jsme, které dětičky patří podle znamení horoskopu mezi nejinteligentnější.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Inspirujte se: Svého otce jsem neviděla 11 let: To, co ale udělal po odchodu mojí matky, bych nečekala ani v nejmenším

Ve kterém měsíci se narodilo vaše miminko? Pokud jste tomu doteď nevěnovali velkou pozornost, zkuste se na to přece jen podívat se o něco blíž. Děti narozené v měsících květen, červen, září a říjen patří prý mezi nejinteligentnější. Vidíte, pravděpodobně máte doma malého génia a ani jste o tom netušili.

Přirozený intelekt blíženců

O blížencích mluví astrologové jako o nejinteligentnějším znamení zvěrokruhu vůbec. Planeta Merkura totiž má vliv opravdu významně na jejich mysl a intelekt. Je ale důležité podotknout, že nejde o malé génie, kteří mají plnou hlavu čísel, rovnic a vědomostí. Pro blížence je opravdu charakteristické, že jsou přirozeně inteligentní, mají smysl pro detail a empatii. Právě tyto atributy z nich dělají všestranně nadané lidi. Nejvíc se uplatní jako vědci, umělci, nebo vynálezci.

Precizní a analytické panny

Panny stejně jako blížence, ovlivňuje planeta Merkur. Děti narozené v tomto znamení se vyznačují analytickým myšlením, skvělým intelektem a rychlými a pohotovými reakcemi. Pokud se do něčeho pustí, nic jim nezabrání v tom, aby to dotáhli do úspěšného konce. Panny nikdy nedělají nic zbytečně, vše si potvrzují, kontrolují a své poznatky se vždy snaží aplikovat do praxe. Skvěle se jim daří v oblasti medicíny nebo astrofyziky. Dokonce výzkumy potvrzují, že většina lékařských elit se narodila ve znamení panny.

Přečtěte si také: Ženy narozené v tomto znamení, patří mezi nejobětavější matky: Podívejte se, zda se mezi nimi najdete

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..