7 věcí z šatníku, kterých byste se okamžitě měly zbavit: Podívejte se, co byste z něj měly úplně vyřadit

Ano, máme je tam všechny. Věci, které sice nepotřebujeme, ale navzdory tomu je rok od roku odkládáme s tím, že se ještě někdy možná budou hodit. Podívejte se, kterých kousků byste se ale rozhodně měly vzdát.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zajímat: Valentýnské tipy na svůdný outfit, který si zamilujete vy i váš partner: V těchto šatech zazáříte!

Pokud také vy máte ve svém šatníku jednu z těchto věcí, raději se s ní rozlučte. Každý z nás má prý tendenci oblíbené věci, o kterých i tak ví, že si je už nikdy neobleče, odkládat. Po letech je výsledkem plná skříň kousků, které si už na sebe nedáme. Udělejte si spolu s námi malý módní detox ve vlastní skříni.

1. Boty, ve kterých se nedá chodit

Lodičky, které jsou sice hříšně sexy, ale dál, než do auta v nich nedojdete. Máte je i vy? Ačkoli vypadají skvěle, buďte k sobě upřímné, obujete si je ještě někdy? Odpověď asi moc dobře znáte. Pryč s nimi.

2. Věci, které jste už dávno chtěly vyhodit, ale doteď váháte

Všechny máme věci, se kterými se nemůžeme rozloučit. Buď jsou nám už malé, nejsou trendy, ale vždy se najde právě nějaké ale, proč si je necháme. Věřte nám, že pokud jste si je neobléklx doteď, už to neuděláte.

3. Bižuterie, která má už dávno slávu za sebou

Všechny náušnice, náhrdelníky, náramky, ve kterých chybí kamínky, nebo už dávno nemají svou původní barvu, nejsou právě stylovými doplňky. Právě proto je úplně zbytečné, nechávat si je.

4. Reklamní trička a tašky

Reklamní trička a tašky, které jste dostaly při nějaké příležitosti, určitě nikdy moc nevynosíte a zabírají kopec místa. Vzdejte se jich, nebo je někomu darujte.

5.Vytahané a "seprané" oblečení

Tak tohle je absolutně bez debat. Vyhodit, vyhodit, vyhodit. To už ve vašem šatníku dávno nemělo co dělat. 

6. Věci, které si odkládáte jen proto, že byly drahé

Koupily jste si před lety šaty od známého návrháře, navzdory tomu, že měly jen o dvě čísla menší velikost? Doufaly jste, že je jednou oblečete, ale pořád to období nepřišlo? Ano, může to být skvělou motivací, ale pokud je máte ve skříni už 5 let, raději je někomu přece jen darujte.

7. Módní dárky, které vás ani náhodou nepotěšily

Každá z nás občas dostane nějaký ten kousek, který se nám tedy rozhodně nehodí a vůbec se nám nelíbí. Ačkoli je jasné, že si to na sebe nikdy nedáme, přece jen to odkládáme s tím, že to byl dárek. Ale opravdu je lepší se takových kousků zbavit.

Uvidíte, že takový malý módní detox vaší skříni určitě pomůže. Najednou objevíte kousky, na které jste možná už dávno zapomněly. Vždyť uvidíte samy...

Přečtěte si také: 5 typů džínů, které byste měly vyzkoušet tuto sezónu: Tyto jsou nejvíc trendy!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..