5 účinných tajemství dlouhověkosti a štíhlosti Francouzek: Podívejte se, čemu tyto ženy vděčí za svůj okouzlující vzhled

Občas se nám zdá, že Francouzky dostaly do vínku něco opravdu zázračného. Vždy mají dokonalou pleť, perfektní tělo a krásné vlasy. Odhalily jsme, jak to tyto ženy dělají!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Francouzky jednoduše ví, jak se dopracovat k sexy postavičce s nízkou hmotností, absolutně bez diet a nějakého trápení. Nám se podařilo zjistit, jak na to!

Mohlo by vás zajímat: Vysněné pracovní pozice, po kterých touží všechny ženy: Je to všechno jen pozlátko?

Ani náhodou nepočítají kalorie

Pokud jste si myslely, že počítají každou kalorii, mýlíte se. Tyto ženy se drží jednoho základního hesla. “V dopoledních hodinách jezte jako královna, na oběd jako princezna a večer jako chudá dívka.” Nejoblíbenějším jídlem dne je pro Francouzky rozhodně snídaně. A ani náhodou si nedají ovesné vločky, nebo nízkotučný jogurt. Milují pečivo s máslem a dopřejí si ho bez výčitek. Tyto ženy jí během dne pravidelně, ale vždy volí raději menší porce. A nikdy nesáhnou po ničem smaženém. Navíc každé jídlo si vychutnávají v klidu za stolem. Kromě toho, že milují jídlo a jsou požitkářky ví, že pomalá konzumace má vliv na jejich štíhlou postavu. Co se týče kávy - šálek černého moku si dopřejí ráno a odpoledne. Nezapomínají ale na pitný režim, který se skládá výlučně z čisté vody. A ano, pijí také alkohol. Vždy po večeři nemají problém dát si sklenici kvalitního vína.

Klíč k dlouhověkosti

Dokonce znají klíč k dlouhověkosti. A přitom je úplně jednoduchý. Všechno dělají s vášní a nadšením. Proto pokud se jim nechce jít například cvičit, tak nejdou. Nenutí se do ničeho a umí říct ne. Abychom nezapomněly - všude chodí pěšky nebo jezdí na kole. Udržují si tak postavu ve formě a zároveň objevují nová zákoutí města. Ani to ale nedělají z donucení, ale proto, že to milují. Vždyť když se nad tím zamyslíte, proč dělat věci, které vás netěší?

Když to tedy shrneme, toto je 5 tajemství dlouhověkosti a štíhlosti Francouzek:

1. Snídaně je základ

2. Jezte pravidelně, v malých porcích a jídlo si vychutnávejte za každých okolností v klidu

3. Dělejte věci s vášní

4. Neodepírejte si věci, které milujete

5. Do ničeho se nenuťte a naučte se říkat NE

Nemyslíte, že to je potřeba vyzkoušet? My do toho asi jdeme!

Přečtěte si také: Jídelníček slavné Audrey Hepburn: Na této jedné potravině byla prý závislá, jinak preferovala zdravou stravu

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..