Za seznámením prince Harryho a krásné Meghan stojí jedna konkrétní osoba: Neuvěříte, jakou roli sehrála náhoda

Občas se i ty nejdokonalejší páry potkají tím nejdivnějším způsobem. Nebo přes někoho, o kom by to nikdy neřekli.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Teď už snoubenci o sobě nikdy předtím neslyšeli

I když se to u osob jako je Meghan Markle a princ Harry zdá nanejvýš bizardní, je pravdou, že se tito dva nikdy předtím neznali a ani neviděli.  Princ Harry dokonce přiznal, že nesledoval žádný ze seriálů, ve kterém se Meghan objevila a nikdy předtím o ní jako o herečce neslyšel. O nic lépe na tom nebyla ani samotná kráska, která sice věděla, že jde o prince, ještě před samotným rande se ale pro jistotu zeptala, zda je to fešák.

Inspirujte se: Co prozrazuje datum svatby prince Harryho a Meghan Markle? Takové je květnové manželství podle hvězd

Náhodná setkání mohou dopadnout skvěle

Vše se ale semlelo jen díky obrovské náhodě a společné kamarádce, která si klidně může připsat zásluhy za vznik tak krásného a ostře sledovaného páru, jehož svatbu už nedočkavě očekává celý svět. Konkrétně mluvíme o ředitelce značky Ralph Lauren, Violet von Westenholz, která se shodou okolností zná s oběma aktéry a jelikož se jí princ Harry svěřil se svým dilema v otázce vztahů, cítila potřebu zasáhnout.

Violet se do vyšší společnosti dostala hlavně díky svému otci, který je baron. Celé dětství prožila v přítomnosti královské rodiny, její sestra Victoria byla dokonce kdysi považována za jednu z princových potenciálních partnerek. Nedá se ale říct, že by Meghan neznala stejně dobře. Jelikož se princova nastávající pohybovala mezi smetánkou už delší dobu, bylo jen otázkou času, kdy do sebe s Violet narazí a spřátelí se. Poté už skutečně nechybělo moc k tomu, aby právě ona dala tyto dva mladé atraktivní lidi prostřednictvím rande na slepo dohromady…

Nenechte si ujít: Rodinné tajemství Meghan Markle: S nevlastní sestrou nemluvila už tři roky a vlastnímu otci odmítla pomoct!

Čekalo je překvapení

Náhoda skládající se ze společné kamarádky, která byla natolik akční, že se vydala na nelehkou cestu vztahového „guru“, byla přesně tím, co k sobě Meghan a Harryho přitáhlo. Oba dva nevěděli, do čeho jdou a dali jen a jen na Violetina slova. Sice se princ svým překvapením, které pocítil hned, jak Meghan poprvé uviděl vůbec netajil, možná kdyby Violet nevzala řešení situace do vlastních rukou, neočekávali bychom už teď toužebně velkolepou svatbu, jejíž termín je naplánován na 19. květen.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
harpersbazaar.com, EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..