Moje největší zklamání přišlo na Valentýna: Zjistila jsem, že můj pan Božský, božský ani náhodou není

Simona si myslela, že našla pana Božského. V jejích očích byl Tibor dokonalý chlap, jakých je v dnešní době jako šafránu. O to větší bylo její zklamání, když zjistila, s kým vlastně roky žila.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Mohlo by vás zajímat: Další z mých vztahů ztroskotal: Až tohle mi ukázalo, že jsem ve všech případech byla až příliš milá

Simona se do Tibora zamilovala na první pohled. A není se čemu divit. Byl šarmantní, milý, laskavý, moc pozorný a v neposlední řadě jako bonus - těžce za vodou. Všechny kámošky jí ho záviděly kromě jedné. Její kolegyně Katky. Simona si to ale vysvětlovala po svém. Byla přesvědčená, že jí ho Katka jen závidí. Každá přece toužila po chlapovi, jakým byl Tibor. To co se ale Katce nezdálo, byly jeho výlučně víkendové služební cesty, a to že Simču ani po dvou letech nikdy nevzal k sobě domů. Na začátku se scházeli v luxusních hotelech a později jí koupil byt. Nikdy nemluvil o rodině ani nic bližšího o svém soukromí. Simča si to vysvětlovala po svém. Myslela si, že měl jen náročné dětství, a proto to neřešila. Věděla, že je to pro něj citlivé téma.

Zklamání přišlo v nejromantičtější den roku

Jednou se ale stalo něco, co Simča nepochopila. Byl Valentýn a připravovala pro Tibora překvapení. Nachystala romantický večer, udělala skvělou večeři, koupila si sexy prádlo a čekala na Tibora. Byla sobota a měl to být vlastně první víkend, který spolu stráví. Ale romantika se bohužel nekonala. Tibor totiž vůbec nepřišel. Nezvedal jí telefon, nereagoval na smsky. Ve stresu obvolala všechny nemocnice, zda se mu náhodou něco nestalo, ale bez výsledku. Ozval se jí v pondělí. ”Řekl mi, že mi už dál nemůže lhát. Měl tříletou dcerku a byl ženatý. Jeho rodina žila v Poprade a byli spolu jen přes víkendy.” Najednou Simči začalo do sebe všechno zapadat jako domeček z karet. "Zjistila jsem, že můj pan Božský není až tak božský, jak jsem si myslela. Doteď jsem se s našim rozchodem nevyrovnala a myslím, že pro mě bude náročné mužům ještě důvěřovat.”

Nepřehlédněte: Nikdy mi nevycházely vztahy, jedna věc mi v tom neustále bránila: Až u tohoto muže jsem zjistila, kde je problém

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..