Přelétavá Paris Hilton konečně řekla ANO: Také tohle o její povaze vypovídá prsten, který od přítele dostala

Mladá kráska známá tím, že své přítele střídá téměř stejně rychle jako outfity, se zdá se konečně usadila a našla toho pravého. Před více než měsícem totiž řekla ano Chrisovi Zylkovi.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dvojice se zná skutečně dlouho

Sice Paris a Chris tvoří pár teprve jeden rok, znají se dobře už dlouho. Oba dva dokonce tvrdí, že pověstná jiskra mezi nimi přelétla už před osmi lety, když se poprvé uviděli. Sice na sebe museli hodně počkat, Paris doteď tvrdí, že s Chrisem opravdu pocítila sílu lásky na prví pohled. A jak ukázali lednové zimní zásnuby, její partner to cítil stejně.

Mohlo by vás zajímat: Za seznámením prince Harryho a krásné Meghan stojí jedna konkrétní osoba: Neuvěříte, jakou roli sehrála náhoda

Když prsten, tak pořádný

Chris se samozřejmě nedal zahanbit a svou polovičku během víkendu na horách překvapil skutečně unikátním prstenem. Přesně uprostřed kopce si kleknul a dobře známou otázku Paris položil zároveň s nepřehlédnutelným prstenem.

Tento obrovský zářící poklad ve tvaru jemné slzičky vybíral Chris úplně sám, a to hlavně podle preferencí své přítelkyně, které se odjakživa líbil prsten jeho matky, ale také podle její nespoutané povahy. Je totiž známo, že slzičkové prsteny mají v oblibě hlavně ženy, které jsou tělem i duší rebelky a rády si tak řečenou „jedou svoje“. Stejně tak se hodí i těm, které zbožňují ideu dlouhých prstů a elegantních rukou, protože právě takový typ prstenu prsty vysloveně opticky prodlužuje.

Inspirujte se: Ivanka Trump má na pracovní stres dokonalý recept: Se svou rodinou se vydá na tohle konkrétní místo

Nedá dopustit na tradice

Zylka ale zachoval tradiční hodnoty také v případě samotné přípravy žádosti o ruku. Ještě předtím, než sám vybral prsten, navštívil před Vánoci rodinu Hiltonů a požádal Parisina otce o ruku jeho dcery. Pro někoho možná zastaralý zvyk, pro Chrise se sebou ale nese určitou symboliku.

Zdá se, že otec byl návrhem nadšený, jelikož páreček je už šťastně zasnoubený a Paris svůj nádherný prsten vystavuje na odiv při každé možné příležitosti.

Líbí se Vám snoubenec Paris Hilton?

Ano
3
Ne
0
Hlasovalo: 3

Foto:
Profimedia, Instagram.com/parishilton
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..