Vždy dobře naladěná Dara zná recept na štěstí: Tohle je podle ní základem spokojenosti a harmonie

Krásná Dara už roky působí harmonicky a vyrovnaně. Není za tím ale žádné kouzlo, jen jedna jednoduchá zásada.

Zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi
Zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi

Užívá si každý den

Dara je známá tím, že si od tvrdé práce ráda odpočine ve společnosti těch nejbližších, Patrika a své malé Laury. Jejich přítomnost společně s krásným prostředím Bali jí dodává nevídaný pocit svobody, který si Dara nemůže vynachválit. Nejenže své fanoušky na sociálních sítích zásobuje množstvím vydařených záběrů, neodpustila si je doplnit komentářem, který přesně vystihuje její životní pohodu a štěstí, které z ní vyzařuje.

Inspirujte se: Krásu mladičké modelce Mimi Elashiry závidí celý svět: Toto je tajemství jejího dokonalého vzhledu

Nejde o žádný zázrak

Dara totiž prozradila, že i navzdory tomu, že zdravé a silné tělo je moc důležité, není možné zapomínat na ducha. Krásná zpěvačka prý čím dál, tím víc věří v sílu pochopení, tolerance, emocí a vyznání, které vedou k sebepoznání. Zdraví totiž podle ní nespočívá len v tom, co jíme, ale i ve zdravých a pozitivních myšlenkách a v tom, jak se dokážeme vyrovnat s různými situacemi v životě.

Nenechte si ujít: Ivanka Trump je záviděníhodnou matkou: Také díky tomuto si s dětmi udržuje skvělý vztah

Životní filosofie jógy

Tento důležitý způsob myšlení jí pomohl už mnohokrát a došla k němu hlavně díky pravidelnému cvičení jógy, kterou si užívala také přímo na ostrově. Právě duchovno a klid, které s sebou jóga přináší jí pomáhají zapomenout na problémy a hlouběji prožívat některé chvíle a myšlenky.

Také proto se prý každé ráno raduje, když jí zazvoní budík a opět může absolvovat hodinu tohoto jedinečného umění, které v sobě spojuje pohyb a duchovno.

Mohlo by vás zajímat: Sexy herečka a máma 3 dětí má také po 40-tce dokonalé tělo: Tato potravina jí pomáhá na postavu, vlasy i pleť

Nezapomíná na přátele

Kromě rodiny si Dara nezapomíná užívat čas s přáteli. Právě na Bali se setkala hned s několika a společně strávili večery na pláži při západu slunce. Zdá se, že také díky nim a její životní filozofii je Dara tak krásná a vyrovnaná, a to skutečně neustále

Foto:
Instagram.com/dararolins_vermi
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..