Krátký vlasový střih zažívá velký návrat: Známé modelky už nechtějí působit prvoplánově!

Také trend modelek se neustále mění a ty z krásek, které chtějí zůstat v módním průmyslu co nejdéle, se svou image musí přizpůsobovat aktuálním trendům. Za jeden takový trend by se dal považovat také krátký střih, který je momentálně hodně žádaný.

Zdroj: Instagram.com/rubyrose
Zdroj: Instagram.com/rubyrose

Trend prvoplánově krásných modelek se z módního byznysu postupně vytrácí a šanci mají zajímavější typy, které se od typické krásy odlišují. Známé světové modelky se proto snaží jít s dobou a přizpůsobují tomu také svůj vzhled. Za nejaktuálnější změny by se daly považovat hlavně krátké vlasové střihy, které jsou ve světě módy žhavou novinkou. Víte, které modelky si nechaly ostříhat své dlouhé hřívy?

Přečtěte si také: To, jak si sušíte vlasy, vám může opticky přidat věk: Vyhněte se této zásadní chybě a uvidíte ten rozdíl

Elsa Hosk

Něžná blondýnka Elsa Hosk se rozhodla změnit svůj romantický a dívčí look za odvážnější verzi a udělala dobře. Známá modelka z Victoria´s Secret dala sbohem svým dlouhým vlasům a překvapila opravdu krátkým střihem s nádechem retra.

Bella Hadid

Známá modelka Bella Hadid patří ke světovým ikonám v oblasti módy, krásy a stylu. Proto se není čemu divit, že také ona podstoupila razantní vlasovou změnu, která je momentálně opravdu trendy. Stylová Bella neváhala ani chvíli a své dlouhé pramínky si nechala ostříhat na "boba".

Miranda Kerr

Slavná modelka Miranda Kerr známá především z různých módních kampaní se také odhodlala k příjemné vlasové změně. Okouzlující brunetka změnila svou image díky šikovným rukám kadeřníka a dnes se raduje z krátkého účesu. Co říkáte na tento look?

Inspirujte se: Kosmetické zázraky s použitím mořských řas: Tyto detoxikují a rozzáří vaši pleť po zimě!

Kendall Jenner

Hvězdička z řad celebrit a světová modelka Kendall Jenner patřila také ke komerčním kráskám, které byly známé především dlouhými a hustými vlasy. Jelikož móda se neustále mění a také trend prvoplánových krásek se postupně vytrácí, Kendall se rozhodla jít s dobou a ostříhat své dlouhé prameny.

Ruby Rose

Za největší inspiraci mezi modelkami, které se rozhodly nosit krátký střih vlasů, považujeme právě Ruby Rose. Ta je v souvislosti s tímto účesem jakousi ikonou a ženy po celém světě se snaží napodobit její nedbalý rebelský look. Zdá se, že Ruby potvrzuje fakt, že žena může být krásná a přitažlivá také s krátkými vlasy. Co si o tom myslíte?

 

Foto:
Instagram.com/rubyrose, Instagram.com/mirandakerr, Instagram.com/hoskelsa, Instagram.com/bellahadid
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..