Princ Harry a Meghan se dohodli na svatebním programu: Květnová svatba bude neobvyklá také kvůli této jedné věci

Svatba prince Harryho a Meghan Markle je jednou z nejočekávanějších událostí tohoto roku. Co všechno ale bude slavnou svatbu doprovázet, je známo až nyní.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Místo je opravdu významné

Samotné místo konání svatby, která je naplánovaná na 19. května tohoto roku na dvanáctou hodinu místního času, je pro dvojici opravdu významné. Na rozdíl od prince Williama a Kate, kteří tu svou absolvovali ve Westminsterském opatství, Harry a Meghan svůj svazek zpečetí ve Windsorském zámku, konkrétně v kapli svatého Jiří.

Inspirujte se: Stylová dcera Kim Kardashian: Nejlepší outfity malé North, v nichž potvrdila svůj status hollywoodské ikony

Právě na tomto místě totiž poslední měsíce strávili mnoho chvil, a právě proto má pro pár jako takový určitou symboliku. Není možné ale zapomínat také na fakt, že samotný Harryho otec, princ Charles, se po oficiálním civilním obřadu, při kterém si za manželku vzal Camillu Parker Bowles, zorganizoval svatební ceremoniál práve na tomto místě.

Skutečně královská oslava

Jak jinak, novomanželé se hned po hlavním obřadu odeberou na okružní jízdu v okolí Windsoru, kterou po ujetí dlouhé aleje stromů ukončí opět v kapli a odtud se přesunou na velkolepou oslavu.

Ta ale nebude jako všechny ostatní. Princ Harry a Meghan se totiž rozhodli, že svou svatbu oslaví hned dvakrát. V první řadě se všemi pozvanými, kteří se zúčastní také slavnostního obřadu. A to v síni svatého Jiří, která je tou největší místností ve Windsorském zámku a dokáže pojmout až 162 hostů.

Mohlo by vás zajímat: Červený koberec z noci Oscarů 2018: Margot Robbie vsadila na něžnost, Jennifer Lawrence ohromila sexy lookem

Poté se pod záštitou prince Charlese uskuteční ještě jedna tak řečeno recepce, ale pouze pro pozvané hosty, která se bude nést v opravdu komorním a soukromém duchu. Ještě není jisté, kde přesně se tato znamenitá událost uskuteční, je ale jasné, že na ni budou mít přístup pouze výsostně zvaní hosté.

Také George a Charlotte se horlivě připravují

Již nyní je jasné, že do celé ceremonie budou zapojeni také malý George se svou sestrou, kteří zřejmě již horlivě nacvičují své úkoly. Není ještě jisté, zda ponesou prstýnky, nebo budou rozhazovat lupeny, královská rodina ale oznámila, že jelikož se jedná o velkolepou událost, také nejmladší členové se do ní jistě zapojí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..