Krásná Jennifer Aniston je po odloučení s Justinem opět sama: Kvůli čemu byly její dosavadní rozchody?

Krásná a talentovaná herečka Jennifer Aniston zjevně v otázce lásky nemá štěstí. Za svůj život si toho s muži prožila víc než dost.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Manželství zkrachovalo po 3 letech

Pár, který se rozhodl vstoupit do manželství po 4 letech chození, to spolu dlouho nevydržel. Už 15. února tohoto roku oznámili své odloučení a konec vztahu ve dvojici. Sice oba pro média tvrdí, že jsou skvělými přáteli a zůstanou v kontaktu i po odloučení, co je na tom celém pravda a do jaké míry to bude z obou stran možné, to je stále sporné.

Inspirujte se: Princ Harry a Meghan se dohodli na svatebním programu: Květnová svatba bude neobvyklá také kvůli této jedné věci

Vždy víc než kamarádi

Alespoň tak ustavičně působil hereččin vztah s jejím partnerem před kamerami Gerardem Butlerem, který ale ona vehementně popírala. Před kamerami a na společných eventech ale měli k sobě očividně blíž a během roku 2009 je nebylo vůbec těžké vidět v ulicích společně. Zřejmě jim to ale mimo kamery až tak skvěle nefungovalo a párek se v roce 2010 rozešel.

Spolu a pak ne

I tak by se dal charakterizovat hereččin vztah se zpěvákem Johnem Mayerem. Během roku 2008 byli totiž víc od sebe než spolu, a když si v srpnu dali na delší čas pauzu, vše ukončil sám John přímo před novináři, kde své rozhodnutí zdůvodnil pocitem, že něco zjevně není v pořádku a on nemá ve zvyku připravovat lidi zbytečně o čas.

Přečtěte si: Stylová dcera Kim Kardashian: Nejlepší outfity malé North, v nichž potvrdila svůj status hollywoodské ikony

Opět další kolega

Jennifer má zřejmě slabost na partnery z práce, protože také v roce 2005, těsně po rozvodu s Bradem Pittem našla svou novou lásku ve Vinci Vaughnovi, který si s ní zahrál ve filmu Rozchod. Jejich láska sice trvala krátce a už v roce 2006 to jako párek zabalili, je zřejmé že Jennifer podobnou romanci v dané době potřebovala jako sůl.

Smuný konec manželství

První skutečně velkou láskou Jennifer byl samotný herec Brad Pitt, za kterého se v roce 2000 vdala a jejich fanoušci nemohli být šťastnější. Všemu ale byl konec už o 5 let později, kdy se Brad během natáčení filmu Pan a Paní Smithovi zamiloval do své filmové partnerky Angeliny Jolie a se svou dosavadní manželkou se zakrátko rozvedl. Je veřejně známo, že Jennifer se přes tuto tragickou událost dostávala ještě hodně dlouho.

Nenechte si ujít: Červený koberec z noci Oscarů 2018: Margot Robbie vsadila na něžnost, Jennifer Lawrence ohromila sexy lookem

První romance

V roce 1998 se Jennifer bezhlavě zamilovala, a to opět do svého filmového partnera Paula Rudda, se kterým si zahrála v Objektu mé vášně. Sice jejich láska netrvala dlouho a párek po krátké době oznámil konec jejich vztahu, musíme uznat, že právě po jeho boku vypadala Jennifer skutečně šťastná.

Vážnější vztah

Až tři roky spolu vydrželi Jennifer a Tate Donovan. Proslýchá se, že byli dokonce zasnoubení, ale ke skutečné svatbě nikdy nedošlo a párek se po třech letech rozešel. Tate byl stejně jako mnoho dalších po něm Jennifeřiných partnerem na plátně, ale ani to nezaručilo šťastný konec jejich vztahu.

Kdo se podle Vás hodil k Jennifer nejvíc?

Justin Theroux
6
Gerard Butler
13
John Mayer
0
Vinc Vaughn
0
Brad Pitt
4
Paul Rudd
0
Tate Donovan
0
Hlasovalo: 23

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..