Důvody, proč muži přestávají milovat: Tohle by měla vědět každá žena

Ano, vztahy jsou opravdu velmi křehká věc. A jejich fungování je hotovou vědou. Právě proto ne nich musíme neustále pracovat. Víte ale, jaké jsou nejčastější důvody, proč muži přestávají milovat své partnerky? Nám se to podařilo odhalit.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Problémy mezi muži a ženami vznikají jako důsledek faktu, že mezi sebou neumí dokonale komunikovat. Muži jsou totiž o něco uzavřenější a právě to ženy vnímají jako problém. Věřte nám, že jakmile pochopíte, co muži opravdu chtějí a cítí, bude se vám žít mnohem snadněji. A navíc se tak vyhnete situacím, které mohou vašeho partnera přimět k odchodu. Toto jsou důvody, proč muži přestávají milovat.

Inspirujte se: Chtěla jsem ho opustit, ale zjistila jsem, že jsem těhotná: Až tento moment mi ukázal, že to zvládnu i sama

1. Pokud jste příliš neodbytná

Jste neodbytná, manipulativní a neustále svého partnera kontrolujete? Tak s tím hodně rychle přestaňte. Nejenže to muže dráždí, provokuje, ale zároveň je to jeden z hlavních důvodů, proč nejčastěji vyhledávají náruč cizích žen.

2. Pokud se muž cítí nedoceněný

Zapomínáte svého drahého chválit a stále častěji vidíte jeho negativní stránky, než všechno to, co dělá dobře? Hodně rychle to poté změňte. Mužské sebevědomí je mnohem křehčí, než jste pravděpodobně předpokládaly. Pokud totiž chlap nemá pocit, že je dostatečně oceněn doma, hledá to jinde.

3. Pokud žena zapomíná na mužovy potřeby

Muži milují když cítí, že jsou zbožňováni a mají dostatek lásky. Přestože jsou v oblasti citů zdrženlivější, touží po bezpodmínečné lásce. Chtějí aby se ženy zajímaly o jejich potřeby, přání, aby je podporovaly. Tak na to milé dámy nezapomínejte, pokud tedy nechcete, aby vám vaše polovička utekla za jinou.

4. Pokud si chce žena muže připoutat

Právě z tohoto mají muži největší obavy. Bojí se, že jim partnerky budou zakazovat setkávat se s kamarády, chodit na pivo, věnovat se koníčkům. Zde je ta rovnice celkem jednoduchá. Pokud muž ztrácí svůj osobní prostor, žena ztrácí muže.

Mohlo by vás zajímat: Moje máma odmítala mého partnera: Když jsem zjistila, proč má takové nevhodné chování, pochopila jsem jednu věc

Pamatujte si, že muži narozdíl od žen nemluví v hádankách a náznacích. Řeknou vám věci narovinu. Pokud si to skutečně uvědomíte, bude váš vztah mnohem méně komplikovaný.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..