Amal Clooney se kromě péče o krásná dvojčata stíhá věnovat i tomuto: Krásná právnička neustále překvapuje

To, že Amal Clooney je ukázkovou matkou dvojčat a záviděníhodnou partnerkou, je jasné. Její angažovanost ale sahá mnohem dál.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Amal společně s manželem Georgem již nějakou dobu podporují projekty, ve kterých vidí hlubší smysl a které by v boji za spravedlnost mohly být nápomocné. I proto navzdory svým zaneprázdněným životům pomáhají díky své organizaci Clooney Foundation for Justice všude tam, kde je potřeba.

Inspirujte se: Krásná Jennifer Aniston je po odloučení s Justinem opět sama: Kvůli čemu byly její dosavadní rozchody?

Tentokrát jde ale o víc

Amal se ale tentokrát rozhodla podpořit březnový pochod, který se odehraje ve Washingtonu na podporu obětí tragické střelby na škole ve státě Florida. Společně s manželem nejenže přispějí částkou 500 000 dolarů na podporu obětí, ale objeví se po boku samotných studentů a budou pochodovat společně.

Mohlo by vás zajímat: Princ Harry a Meghan se dohodli na svatebním programu: Květnová svatba bude neobvyklá také kvůli této jedné věci

Oba jsou celým projektem nadšeni

Slavný pár své možnosti využívá na těch správných místech. Samotná Amal se nechala slyšet o tom, jak ji i jejího manžela odvážní studenti, kteří se rozhodli bojovat proti násilí, inspirovali udělat něco víc. I proto se jménem svých dvojčat, Elli a Alexandra, rozhodli, že musí udělat víc, než jen přispět určitou částkou a 24. března se v ulicích přidají k samotným studentům.

Zaneprázdněná, ale i tak myslí na ostatní

Tohle ale není poprvé, kdy se Amal rozhodla podpořit dobrou věc. Pomocí své nadace už déle financuje nejrůznější aktivity UNICEF a stejně tak podporuje také íránské utečence, kteří navštěvují Univerzitu v Chicagu, a kterým na ubytování a vzdělání přispívají 20 miliony dolarů. Je zřejmé, že krásná právnička společně se svým manželem ví, co je v životě nejdůležitější a snaží se, aby budoucnost vypadala o něco lépe, než se to jeví nyní. A to nejen kvůli svým úžasným dětem, ale  také kvůli lepšímu životu pro všechny.

Přečtěte si také: Stylová dcera Kim Kardashian: Nejlepší outfity malé North, v nichž potvrdila svůj status hollywoodské ikony

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..