Těchto 5 maličkostí vnese jaro do vašeho bytu: Zamilujete si, jak změní váš interiér k nepoznání

Nemusíte kvůli jaru předělávat každý kousek vašeho bytu. Vsaďte ale na podstatné detaily.

Zdroj: Pratesi
Zdroj: Pratesi

Někdy také maličké detaily dokážou v celkovém vzhledu interiéru udělat velkou změnu. Pokud nechcete investovat obrovské peníze do něčeho, co by mělo lahodit oku jen jednu sezónu, zaměřte se právě na ně.

Někdy stačí změnit prostírání

Možná si myslíte, že je nutná opravdu velká změna, aby váš interiér působil svěže a jarně, ale opak je ve skutečnosti pravdou. I tak málo jako nové povlečení, někdy stačí k tomu, aby vaše ložnice působila úplně jinak. Nejenže se v ní budete cítit plní energie, ale také ranní vstávání bude mnohem jednodušší.

Zlatá už není jen vánoční

Bílé prostírání vypadá luxusně a čistě, pokud ale přidáte trošku zlaté, alespoň co se týče svícnů a příboů, hned bude celá jídelna vypadat jinak. Zapomeňte na to, že se zlatá hodí pouze ve svátečním období. Její spojování s Vánocemi už dávno neplatí a právě tato jarní výzdoba je způsob, jakým co nejrychleji zabojujete proti hloupým stereotypům.

Také koupelně dopřejte barvu

Nemusíte přemalovávat. Stačí dokoupit něco tak jednoduché jako jsou barevné ručníky. Červená, žlutá a zelená jsou skvělým nápadem, díky kterému se ve vaší koupelně najednou všechno vzbudí ze zimního spánku a nabije vás potřebnou energií. Nechte, ať váš domov skutečně dýchá jarem.

Smyslné závěsy udělají hodně

Ať už jde o ty kolem postele, nebo přímo v okně, jemná pastelová barva dokáže změnit hodně. Vyzkoušejte ji zkombinovat s bílým povlečením, květinami a sofistikovanými doplňky a nic víc nebudete potřebovat. Právě světlé odstíny dokážou celý interiér oživit skutečně bez námahy.

Květiny, všude samé květiny

Udělejte si doma malou oázu. Květiny nejenže oživí prostor, dodají mu pocit domova a opticky ho zútulní, ale na jaře si o to přímo říkají. Vyberte si svůj oblíbený druh a radujte se z toho, jak krásně a svěže najednou působí prostor, na kterém jste téměř nic nezměnily, ale efekt je přesto dokonalý.

Foto:
Pratesi, Zara Home, H&M Home
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..