Naše manželství bylo uzavřeno kvůli byznysu, a ne z lásky: Nakonec jsme to oba řekli nahlas a takhle to dopadlo

Adam a Monika navenek vypadali jako ideální dvojice. Svatba byla něčím, co celé jejich okolí bralo jako absolutní samozřejmost. Ale ani jeden do manželství nevstoupil nezištně a z lásky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nepřehlédněte: Na tohle muži skutečně myslí, když potkají tu pravou: Věřte nám, že budete mile překvapeny

"Když jsme se brali, měli jsme čerstvě po výšce a svatba byla něčím, co všichni kolem nás očekávali. Znali jsme se od dětství, naši rodiče byli kamarádi, prakticky jsme spolu vyrůstali. Odmalička jsem vlastně poslouchala, že když vyrostu, vezmu si Adama. Byl z dobré rodiny, jeho jméno v našem městě něco znamenalo a nikdo nepochyboval, že jsme pro sebe jako stvoření. No a když tohle roky posloucháte, ať chcete nebo ne, prostě tomu uvěříte," vzpomíná Monika.

Splnili jen očekávání okolí

A přesně tak, jak to rodiče očekávali, hned po škole se Adam a Monika vzali. "Mně se Monika vždy líbila. Byla nejen krásná, ale také opravdu inteligentní a otec mi vždy říkal, že bude perfektní manželkou. Lepší prý určitě nenajdu. Navíc podle slov mých rodičů se hodila také do naší "vrstvy"," vysvětluje Adam. Manželství tak v případě tohoto mladého páru bylo něčím, co všichni očekávali. Monika a ani Adam se vlastně nikdy nepřemýšleli nad tím, co sami chtějí. Žili v jakémsi pomyslném nastavení, které jim připravili jejich rodiče. První rok jejich manželství byl ukázkový. Skvěle si rozuměli, byli dobrými kamarády. Dokonce nikdy nezažili ani krizi. Až do momentu, kdy začali řešit otázku dítěte, která přišla hodně přirozeně.

Z lásky byznys

"V tom okamžiku jsem najednou pochopila, že ačkoli toužím být mámou, nechci mít dítě s Adamem. Byla jsem z toho víc,než zmatená. Nerozuměla jsem tomu, proč se to děje. Adam na mě s miminkem netlačil, ale ostatní nemluvili o ničem jiném. Jeden večer jsem to nevydržela a řekla jsem mu pravdu. Ačkoli jsem se bála jeho reakce, když jsem ta slova ze sebe dostala, spadl mi kámen ze srdce." To, jak Adam zareagoval ale Monika ani náhodou nečekala. Pohladil ji po vlasech a řekl jí, že ji úplně chápe. Prý ví přesně o čem mluví a on to cítí stejně. "V podstatě jsme oba přišli na to, že naše manželství bylo uzavřeno čistě z obchodního hlediska. Hodilo se to oběma rodičům, protože otcové po naší svatbě spojili firmy a pro všechny to mělo přínos. Ale my dva jsme zapomněli sami na sebe. Ano, měli jsme se rádi, ale spíš jako kamarádi a ne milenci. Proto jsme se rozhodli jít každý vlastní cestou. Jen nám opravdu dlouho trvalo, než jsme to všechno pochopili..."

Mohlo by vás zajímat: Těchto 5 vět mužům nikdy neříkejte: Pokud chcete mít fungující vztah, raději se jim vyhněte obloukem

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..