Krásná Halle Berry má i po 50-tce perfektní figuru: Podívejte se, co pro ni sympatická herečka dělá

Bývalá Bond girl, americká herečka Halle Berry, vypadá opravdu skvěle. A věk jí rozhodně neubírá na kráse, právě naopak. Odhalte spolu s námi, čemu vděčí za krásnou postavu.

Zdroj: Instagram.com/halleberry
Zdroj: Instagram.com/halleberry

Čtěte také: Očistný třídenní detox podle Gigi Hadid: Na tohle nedá kráska se super tělem dopustit

Sympatická herečka Halle Berry patří k jedné z mála dam světového showbyznysu, jejíž tělo neprošlo rukama plastického chirurga. Po celulitidě není na jejích vysportovaných nohách ani stopy a její ploché bříško jí opravdu mohou závidět i mnohem mladší kolegyně. Víte, jak to tato žena dělá?

Na cvičení nedá dopustit

Ano samozřejmě i dobré geny udělaly v případě Halle své, ale čokoládová kráska dobře ví, že nic není zadarmo. Právě proto nedá dopustit na pravidelné cvičení. Miluje kardio a posilování. Do fitka chodí alespoň čtyřikrát týdně, a přitom si ještě ve volném čase ráda záběhá. Navíc o pohyb se jí starají také její dvě rozkošné ratolesti. Právě díky nim se herečka nezastaví, ani kdyby chtěla.

Strava, strava, strava

Co se týče jídelníčku, Halle v něm má jasno. Drží se pravidla čísla 5, které jí prozradil fitness trenér. Každé její jídlo má tedy splňovat 5 kritérií.

1. Hlavní jídlo musí být nízkotučné a zároveň velmi bohaté na bílkoviny

2. Jídlo má mít uhlohydráty s nízkým glykemickým indexem

3. V každé porci má být 5-10 gramů vlákniny

4. Přidané tuky by měly být jen z kategorie těch zdravých

5. Nápoj k jídlu nikdy nesmí být slazený

Zároveň je v pojídání opravdu důležitá pravidelnost. Přesně tu dodržuje Halle do puntíku. Herečka totiž moc dobře ví, že právě stravovací režim je alfou a omegou, pokud chcete vypadat skutečně dobře.

Nepřehlédněte: Meghan Markle má tělo, které jí můžeme závidět: Je to díky těmto zásadám jejího životního stylu

Foto:
Instagram.com/halleberry
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..