Topmodelka Daniela Peštová je více okouzlující než před 14 lety: Jak to dělá, že vypadá stále mladší?

Známá a sympatická topmodelka Daniela Peštová je krásná, sexy a přitažlivá žena. Dokonce vypadá rok od roku lépe. Víte jaké je tajemství jejího perfektního vzhledu a super figury?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přečtěte si také: První dáma USA Melania Trump obměňuje svůj šatník do jarních barev: Pořiďte si i vy podobně elegantní kousky

Dokonalá postava, bezchybná pokožka, andělská tvář - přesně tímto se může pochlubit 47 letá topmodelka Daniela Peštová. Vypadá to, že tato žena objevila elixír mládí. Nám se však podařilo zjistit, jak to dělá a co je opravdovým tajemstvím její krásy. Daniela totiž neustále patří mezi velmi žádané topmodelky.

Sympatická plavovláska dobře ví, že o své tělo je třeba se důkladně starat. Pokud jste si mysleli, že se trápí dietami, mýlíte se. Daniela si je vědoma, že ke krásné figuře je třeba pohyb. Bez něj to prostě nejde. Právě proto nedá dopustit na cvičení a každý den pro sebe něco dělá. No a její postavička jako lusk, je jasným důkazem toho, že sport je na cestě za vysněným tělem alfou a omegou. V jakémkoliv věku.

I když je pracující mámou a manželkou, vždy si dokáže najít čas i pro sebe. Miluje procházky, toulání se městem a ví, že chvíle na pročištění hlavy jsou velmi důležité.Navíc jí za každých okolností nechybí perfektní styl. Daniela totiž módu miluje a má ji v krvi. To je vidět na každém jejím looku.

Topmodelka má tvářičku jako panenka. Víte v čem tkví to tajemství? V soukromí se líčí opravdu minimálně, upřednostňuje spíše "nude look" a o svou pleť se dobře stará. Ať se děje cokoliv, nezapomene se večer odlíčit a používá kvalitní krémy, které dodají pokožce potřebnou hydrataci a elasticitu. 

Pro Danielu je rodina vším. Trojnásobná matka a manželka známého zpěváka Paľo Habery ví, že rodinná pohoda je velmi důležitá. Jen díky ní totiž dokážete v životě najít následně ve všem rovnováhu. Chvíle se svými nejbližšími si užívá naplno a vychutnává si úplně každý moment. Daniela vypadá velmi šťastně a je to vidět i navenek.

Nenechejte si ujít: Street style modelek, od kterých se můžeme učit: Tyto krásky patří k těm největším módním inspiracím!

Foto:
Profimedia,instagram.com/danielapestova, instagram.com/pavolhabera
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..