Konturovací paletky, díky kterým dostane vaše tvář ty správné linie: Tyto z nich jsou nejlepší

Představujeme vám nejlepší konturovací palety na obličej, které jsou v oblasti krásy považovány za ty nejlepší. Vsaďte na tyto "beauty" produkty a vystínujte si rysy tváře, které podtrhnou vaši přirozenou krásu.

Foto: Profimedia
Foto: Profimedia

Trend konturovacích palet na obličej stále přetrvává a nás proto zajímalo, do jakých produktů se vyplatí investovat, pokud toužíte po dokonalém vzhledu. Souměrnými rysy obličeje se sice nemohou pochlubit všechny ženy, ale díky skvělé paletce, si je můžete hravě vykouzlit. Přinášíme vám ty nejlepší tipy.

Mohlo by vás zajímat: Modrá linka na očích jako jarní trend: Naučíme vás, jak si udělat linku v tomto krásném odstínu

Podtrhněte svou přirozenost

Přirozená krása je něco, čeho byste si měli v dnešním umělém světě opravdu vážit. Existuje však pár triků, jak docílit dokonalejšího vzhledu, bez použití všemožných invazivních procedur. Opticky zúžený nos či výraznější lícní kosti si dokážete vystínovat pomocí konturovací palety.

Tón v tónu

Na trhu je množství konturovacích palet, ale ne všechny jsou opravdu tak dobré, jak to uvádějí. Důležité je vybrat si paletu dle konkrétního odstínu vaší pleti, která by měla opravdu vystihovat všechny barevné akcenty. Jen tak dosáhnete vzhledu, po jakém jste toužili.

Jednoduché konturování

Nebojte se vyzkoušet tento zkrášlovací trik, kterým si dokážete krásně zvýraznit rysy vašeho obličeje. Se správně zvolenou paletou, která slouží jako multifunkční produkt, bude vaše konturování a stínování obličeje skutečně jednoduché.

Přečtěte si také: Nejnovější trendy v líčení patří třpytivým odleskům: Odvažte se zazářit pomocí těchto horkých novinek!

Pár tahů štětcem

Stačí opravdu jen pár tahů štětcem a váš vysněný look je na světě. Věnujte pozornost stavu své pleti a doveďte ji k bezchybnému vzhledu pomocí této palety. Skvělou pomůckou vám bude i názorná ukázka přímo na obalu tohoto produktu.

Ve stylu světových vizážistů

Zajímalo vás vždy, jak je možné, že světové celebrity vypadají vždy tak neodolatelně sexy? Za jejich dokonalým make-upem stojí světoznámí vizážisté, kteří mají společnou jednu věc. V jejich "beauty" kufřících se nachází tato konturovací paleta, na kterou nedají dopustit.

Foto:
Profimedia, Make-up Revolution, NYX Cosmetics, Urban Decay (Naked)
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..