I když jsem se vdala, tajně jsem se setkávala se svým bývalým: Tohle se muselo stát, abych otevřela oči

Dana svého muže milovala. Přesto, udělala něco co překvapilo všechny v jejím okolí. Včetně jí samé. Hned po svatbě si začala opět se svým "ex".

Foto: Profimedia
Foto: Profimedia

Inspirujte se: Po 15 letech manželství jsem byla ochotná muži odpustit opakované nevěry: Prozradím vám proč

Dana se na svatbu velmi těšila. Od malička snila o tomto dni. Vše si perfektně naplánovala do nejmenších detailů. Vdávala se za muže svého života. Tedy alespoň ze začátku si to myslela.

Svatba byla pro ni vysněným momentem

Velký den "D" dopadl přesně podle jejích představ. Byla překrásnou nevěstou, všichni hosté se skvěle bavili a opravdu si svatbu užili. Její manžel Paľo byl přímo dokonalý chlap. Milý, laskavý, velmi pozorný a pravý gentleman, jakého člověk v dnešní době už tak snadno nenajde. Navíc Dana byla pro něj vším. Udělal všechno, co jí na očích viděl. Idylka se však začala hroutit mnohem dříve než by kdokoliv předpokládal.

Najednou se vše začalo hroutit

Hned po svatbě začala mít Dana pocit, že manželství není vůbec pro ni. Stále více času trávila ve společnosti kamarádek, známých a nebo v práci. Doma se ukázala vždy až pozdě večer a s Paľem téměř vůbec nekomunikovala. On sám tomu nerozuměl. Nechápal, co se najednou změnilo.

"Připadala jsem si jakási svázaná, jakoby uvězněna, spoutaná. Měla jsem pocit, že mě vlastně už nic pěkného v životě nečeká a nevěděla jsem si v tom momentě představit, že Paľo je opravdu poslední muž mého života." no a v tomto zvláštním rozpoložení hledala utěšení a pochopení u svého bývalého Martina. Nezůstalo to však jen u kamarádství, ale zašlo to mnohem dál. Z Dany a Martina se staly milenci. Ona sama neustále vyhledávala jeho společnost a pro Paľa používala klasickou, starou výmluvu, že toho má momentálně prostě jen hodně." byla jsem ze všeho unavená, vystresovaná, frustrovaná. Když byl však při mně Martin, cítila jsem výborně. Sama jsem tomu nerozuměla." jejich poměr trval více než půl roku.

Až tohle jí pomohlo mnoho věcí pochopit

Avšak Dana nechtěla od Paľa odejít, někde uvnitř cítila, že ho stále miluje. Jeden večer, kdy se měl vrátit ze služební cesty jí volali z nemocnice. Paľo měl autonehodu a ležel v kritickém stavu na jednotce intenzivní péče. V té chvíli byla zrovna s Martinem. Okamžitě se sbalila a utíkala za svým mužem. "Ve chvíli, kdy jsem ho tam viděla nehybně ležet, všechno mi to došlo. Uvědomila jsem si, co pro mě Paľo znamená a že je skutečně jediným mužem mého života. Muselo se stát něco opravdu hrozného, abych pár věcí pochopila…Naštěstí vše dobře dopadlo a dnes jsme opravdu šťastní ... "

Mohlo by vás zajímat: Naše manželství bylo uzavřeno kvůli byznysu, a ne z lásky: Nakonec jsme to oba řekli nahlas a takhle to dopadlo

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..