Nejúčinnější tipy po proflámované noci: Díky těmto zlatým pravidlům zvládnete fungovat bez problémů

Každá z vás pravděpodobně dobře zná ten pocit, kdy vám alespoň jednou v životě bylo po alkoholu opravdu špatně a cítily jste se pod psa. Slavnostní večírky, firemní párty či oslavy s přáteli se často neobejdou bez alkoholu a pro slabší žaludky může být den poté daleko náročnější. Přinášíme vám zaručené tipy, díky kterým vaši "opici" zvládnete bez problémů.

Je důležité si uvědomit, že předejít nepříjemné bolesti hlavy či tzv. "sušák", můžete už v předstihu, stačí, když si svůj celý večer naplánujete podle našeho plánu a druhý den bude pro vás procházka růžovou zahradou. Buďte opatrné a praktikujte tyto ověřené triky, díky kterým se ráno vzbudíte opravdu svěží.

Přečtěte si také: Chcete-li být opravdu šťastní, soustřeďte se na tyto detaily: Neuvěříte, jaký rozdíl ve vnímání světa jimi dosáhnete

Nikdy nepijte nalačno

Pokud se chystáte na večírek, kde se chystáte vypít pár drinků a tančit do rána, promyslete to pár hodin předem a dopřejte si vydatnou večeři. Měli byste konzumovat bílkoviny a dobré tuky, takže skvělou volbou je losos nebo kuře. Nejlepší přílohou bude v tomto případě salát s olivovým olejem, který připraví žaludek na zátěž alkoholu a vy se později nebudete cítit tak mizerně.

Nemíchejte několik drinků

Základním pravidlem je nemíchat vaše alkoholové drinky a omezit tuto ruletu na maximálně dva různorodé alkoholové nápoje. Pokud se rozhodnete začít svůj večer při sklence šampaňského a skončit ho při míchaném drinku, je to ještě v normě. Nikdy však nemíchejte tmavý a světlý alkohol protože na druhý den vám už nepomohou ani naše ověřené rady!

Sklenici vody nebo dietní kola

Zaveďte do svého večerního rituálu tento jednoduchý trik a vaše tělo se zregeneruje mnohem rychleji. Ke každé skleničce se naučte vypít i sklenici čisté vody nebo dietní koly. Tento trik je nesmírně účinný a oceníte ho zejména na druhý den ráno. Díky vstřebaným tekutinám se vaše tělo spíše očistí od odpadních látek a vy se budete cítit opravdu svěže.

Upřednostněte červené před bílým

Pokud jste milovnicemi vína a váš večer se bude nést v tomto znamení, dopředu se rozhodněte pro lepší volbu. Červené víno je nejenže zdravější, ale podvědomě ho vypijeme mnohem méně než to bílé. Díky výraznější chuti a těžšímu trávení se z tohoto vína neopijete tak, jak byste to udělali při lehčím bílém.

Mohlo by vás zajímat: Vaše řeč těla někdy prozradí víc, než byste chtěly: Na tato gesta si během konverzace dejte pozor

Ranní rituál

Naším tajným a ověřeným receptem je vychlazená kokosová voda na vašem nočním stolku. Ráno po probuzení vypijte po doušcích tento elixír zdraví a krásy a věřte či ne, vaše bolesti hlavy a nepříjemný pocit v žaludku se ustálí a eliminují. Tento chutný a nesmírně zdravý nápoj vás nakopne množstvím vitamínů a vy nebudete potřebovat žádnou tabletku proti bolesti hlavy.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..