Manžela miluji, ale od začátku cítím, že v našem vztahu je ještě někdo třetí: Nakonec jsem zjistila, jak to vlastně je

Jak by vám bylo, kdybyste byla manželkou muže svého života, avšak najednou se vám potvrdilo tušení, že v jeho životě existuje i jiná žena, která stále okupuje jeho mysl?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

"Když jsem si mého manžela brala, měli jsme již oba za sebou pár vztahů, ale já jsem byla přesvědčená, že on je mužem mého života. I když z jeho strany jsem vždy cítila, jako bych byla jeho druhá volba. Byl ke mně pozorný, milý, něžný, ale cítila jsem, že ho miluji víc než on mě. Když jsem jednou náhodou objevila ve sklepě mezi jeho starými věcmi fotografie krásné mladé ženy po jeho boku, jak ji objímá a líbá, přesně jsem věděla, kdo je tou třetí osobou, jejíž přítomnost jsem od začátku v našem vztahu cítila, ačkoli reálně jsem ji nikdy nepotkala ani o ní neslyšela," popisuje situaci, jejíž musela čelit naše čtenářka Marina.

Mohlo by vás zajímat: Přítelčin manžel byl muž, o jakém jsem vždy snila: Chtěla jsem ho svést, ale pak jsem si uvědomila, že dělám chybu.

Po objevení zmíněných fotografií se Marinino chování vůči manželovi změnilo. Nedokázala být v jeho přítomnosti už bezprostřední a tvářit se, že je všechno v nejlepším pořádku. Ačkoli Leo jí nikdy nedal pocítit, že by ji nemiloval, nemiloval ji ani tak, jako by od něj chtěla. Marina mu totiž vyprávěla o všech jejích vztazích, které pro ni něco znamenaly: "Nelíbilo se mi, že já mu důvěřovala natolik, že věděl o mých předchozích vztazích to, co by měl vědět, ale on mi nedůvěřoval natolik, aby mi prozradil o těch svých," říká dále.

Čtěte také: Byla jsem nevěrná, ale přiznala jsem se až po letech: Můj manžel zareagoval nad mé očekávání

Marina si zmíněné fotografie nechala a přemýšlela nad tím, zda ho má konfrontovat a zeptat se ho, kdo je ta žena a proč si její fotografie schovává až do dnešní doby. Co čert však nechtěl, Leo se k nim náhodou dostal a konfrontoval on ji. Byl však velmi nepříjemný, zlostný a obvinil ji, že se mu hrabe ve věcech, které se jí vlastně netýkají: "Tehdy jsem mu připomněla, že jsem jeho žena a přirozeně jsem zvědavá, kdo je ta žena na fotografii a o to více, že pro její fotografie dělá takový cirkus. Vybuchl a odešel pryč. Byla jsem zklamaná a nervózní, co s námi bude dál. Zda ho nadále dokáži milovat i za nás oba a zda vůbec s ním chci být i nadále, pokud je mezi námi stále někdo třetí," popisuje Marina dále.

Nepřehlédněte: Roky jsem žila s tyranem: Zavírala jsem před tím oči, dokud se jednoho dne nestalo tohle

Bylo pozdě večer, když se Leo vrátil. Sedl si k ní do postele, objal ji a začal vyprávět příběh o tom, jak se poznal s tou dotyčnou ženou z fotografie. Marina jen tiše seděla a rozhodla se ho nepřerušovat. Cítila, že ho  musí nechat říci, co má na srdci možná už příliš dlouho: "Po vyslechnutí jeho slov jsem mu padla do náruče a plakala jako malé dítě. Ta žena z fotografie, Simona, byla opravdu jeho velká láska, ale zemřela nešťastnou náhodou na jejich společné dovolené, na níž se rozhodli, že se vezmou. Když se to stalo, byla to pro Lea taková rána, že se rozhodl o ní nikdy s nikým nemluvit a nechat si vzpomínky na ni spolu s fotografiemi jen pro sebe, " prozrazuje Marina. Omluvil se, že jí to neřekl dřív, ale když se vzali, nechtěl ji tím už rozrušovat a otevírat staré rány, které by bolely i ji. Ujistil ji, že ji miluje a že od nynějška nebude mít před ní žádné tajemství, protože pochopil, že je tu pro něj ať se děje cokoli. Ale zejména pochopil, že minulost třeba nechat minulosti.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..