Supermodelky 90. let a život jako z pohádky: Co je tajemstvím štěstí Terezy Maxové či Karolíny Kurkové?

Nejenže vypadají jako bohyně, ale vyzařuje z nich spokojenost, pozitivní energie a láska. V čem je kouzlo úspěšných žen, které byly skutečnými hvězdami nejen v 90. letech, ale i dnes?

Zdroj: instagram.com/terezamaxova
Zdroj: instagram.com/terezamaxova

Nenechte si ujít: Česká topmodelka Bára Podzimková otevřeně o své pleti: Díky této zpovědi si získala obrovskou přízeň!

Tereza Maxová

Okouzlující Tereza se před dvěma lety vdala za svého dlouholetého přítele, Buraka Oyemena, s kterým vychovává tři rozkošné ratolesti - dcerku Minu, syny Aidena a Tobiase. Navzdory velmi úspěšné kariéře modelky však Tereza ví, že rodina je v životě nejdůležitější. Právě proto se snaží každou volnou chvíli trávit se svými nejbližšími. Jsou to právě společné chvíle, smích, láska a radost z každodenních maličkostí, co dělá Terezu skutečně šťastnou. A možná právě proto z ní vyzařuje pozitivní energie a dobro.

 

Karolína Kurková

Dnes už dvojnásobná máma Karolína odstartovala kariéru jako patnáctiletá. Se svou dokonalou postavou a krásnou tvářičkou dobyla svět modelingu téměř okamžitě. A přestože o pracovní nabídky nemá rozhodně nouzi ani dnes, prioritou je pro ni rodina. Karolína září štěstím. A za tím, že vypadá opravdu dokonale a spokojeně stojí právě její nejbližší.

Petra Němcová

Něžná a křehká Petra Němcová to v životě opravdu neměla lehké. Když před několika lety ztratila tragicky snoubence, mnoho věcí pochopila. Od toho momentu se jí absolutně změnili priority a ví, že úspěšná kariéra v životě ani náhodou není zárukou štěstí. Je vděčná za každý nový den, za lásku, rodinu, přátele, život ... Miluje obyčejné věci, které dělají život neobyčejným. A právě v tom je kouzlo je osobnosti.

Daniela Peštová

Je krásná, úspěšná a velmi žádaná. Přesto však stojí nohama pevně na zemi. Trojnásobná máma a manželka známého zpěváka Paľa Habery ví, co je v životě to nejdůležitější. Rodina a láska. Času se svými milovanými se snaží užívat absolutně naplno. Je si totiž velmi dobře vědoma, že v životě jsou okamžiky, které se nikdy nebudou opakovat.

 

Mohlo by vás zajímat: Česká Miss Nikol Švantnerová získala lukrativní post moderátorky Fashion TV: Víte, jak se jí to podařilo?

Foto:
instagram.com/terezamaxova, instagram.com/karolinakurkova, instagram.com/pnemcova, instagram.com/danielapestova
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2023 Frogfoot s.r.o..