Svatební šaty Meghan Markle: Víte, jaké snoubenka prince Harryho preferuje, a kteří slavní návrháři jsou ve hře?

Královská svatba se pomalu, ale jistě blíží a všechny více než zajímá, z jaké dílny bude mít krásná snoubenka prince Harryho, Meghan Markle, svatební šaty. Ve hře je hned několik zvučných jmen.

Foto: Profimedia
Foto: Profimedia

Termín královské svatby prince Harryho a Meghan Markle je již za dveřmi a proto jsou na přetřesu už i svatební šaty budoucí královské manželky, ve kterých bude nevěsta kráčet uličkou v kapli sv. Jiřího, jak je zvykem. Zatímco Kate Middleton vsadila na Alexandra McQueena, od Meghan se očekává něco v trochu jiném stylu.

Mohlo by vás zajímat: Ikonické nevěsty: Tyto ženy změnily svět módy a pravidla v ní

Nějakou představu už Meghan má

Jelikož půjde o velkolepou událost, na kterou nedostane pozvánku jen tak někdo, nevěsta si musí na svém vzhledu dát o to víc záležet. Alfou a omegou jsou v tomto případě tedy svatební šaty, s jejíchž výběrem ji možná pomůže její stylistka a nejlepší přítelkyně, Jessica Mulroney, jak někteří předpokládají.

Sama Meghan však už nějakou tu představu o vzhledu svatebních šatů má a podělila se s ní v magazínu Hello: "Já osobně upřednostňuji náladové nebo jemně romantické šaty."

Ve hře jsou kanadští módní návrháři

Na základě této indicie média začala spekulovat o tom, jaké zvučná návrhářské jména mohou být ve hře. Prý to může být kanadský módní návrhář Jason Wu, jehož šaty měla nedávno Meghan oblečené i na charitativní akci, které se zúčastnila s Harrym, i těhotnou vévodkyní Kate a Williamem.

Čtěte také: Princezna Charlotte má již nyní nejoblíbenější činnost: Překvapí vás, čemu se následnice trůnu věnuje

Na základě Meghaniny představy romantických šatů by to mohl být i její další kanadský rodák, Erdem, který je znám díky svým nádherným kolekcím květinových šatů. Jeho šaty měla Meghan oblečené i na svatbě, které se zúčastnila s princem Harrym na začátku jejich vztahu na Jamaice. 

Módní návrháři přímo z Londýna

Mimo jiné by šaty mohly být i z dílny londýnských módních návrhářů jako Amanda Wakeley, která je populární i díky svatebním šatům. Klidně by to ale mohla být i Meghanina nová přítelkyně, Victoria Beckham, se kterou mají velmi podobný, ne-li stejný módní vkus a ve světě módy je Victoria čím dál tím uznávanější.

Svatební šaty z dílny staronových přátel a módních návrhářů v jednom

Meghan má však i mnoho přátel z řad módních návrhářů, proto média spekulují i nad jejich jmény. Jde o Mishu Nono, která zamilovaný pár prince Harryho a Meghan dokonce seznámila a Meghan byla během let mnohdy vidět právě v outfitech z její dílny. Nebo například francouzský módní návrhář, Roland Mouret, se kterým si padli do oka po jednom setkání teprve nedávno a je známý krásnými společenskými šaty.

Nepřehlédněte: Krásná Jennifer Aniston je po odloučení s Justinem opět sama: Kvůli čemu byly její dosavadní rozchody?

Fanynka Elie Saab. Nicméně J. Mendel je podle ní také velkolepý

Skvělou volbou by podle médií byl i návrhář J. Mendel, jehož oblečení nosila Meghan během natáčení seriálu Suits, ve kterém hrála. Sama Meghan se o něm pro magazín Glamour vyjádřila: "J. Mendel je také velkolepý, hlavně pro více strukturálních návrhů. "Nicméně v rozhovoru pro stejný magazín prozradila Meghan i toto: "Vždy budu fanynkou Elie Saab."

V jedněch svatebních šatech jsme ji už mohli vidět

Nicméně Meghan by mohla následovat i svou postavu v seriálu Suits, Rachel Zane, která v jedné ze starších částí na sobě měla oblečené svatební šaty z dílny návrhářky Anne Barge a takhle to dopadlo. Musíme říci, že i tento styl Meghan opravdu sluší.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..