Snoubenec mi těsně před svatbou představil svou exmanželku: Takto se jí za měsíc podařilo zničit naše manželství

I těsně před svatbou se věci dokáží zvrtnout směrem, který byste nikdy nečekali.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Diana si myslela, že má dokonalý vztah. Robert se tak aspoň jevil. Milý, pilný, pečlivý, ale hlavně, po 5  letech chození chtěl jejich vztah posunout někam dál a neměl problém s tím, aby ji požádal o ruku. A to pro ni popředchozích zkušenostech, kdy se muži většinou nedokázali odhodlat a postoupit do další fáze vztahu, znamenalo mnohem více, než cokoliv jiného.

Mohlo by vás zajímat: Čtyři stádia lásky: Čtyřka je v dnešní době opravdu vzácný úspěch

Bývalá stále může všechno otočit

"Přípravy už byly v plném proudu. Robert nechával téměř každé rozhodnutí na mně a já jsem se nebránila. Vše kolem svatby mě nesmírně fascinovalo a zanechávalo ve mně pocit nedočkavosti a nadšení. Až do chvíle, kdy se mu těsně před naší svatbou ozvala bývalá manželka. Věděla jsem, že nejsem první, koho žádal o ruku a ani první, komu slibovalvěrnost. Zájem poznat ženu, která měla tu čest kráčet s mým budoucím manželem před oltář, jsem však neměla ani v nejmenším. Nikdo se mě ale na nic neptal. Prostě jsem jedno odpoledne po zkoušce šatů, našla Natálii u nás doma v obývacím pokoji, jak si vesele popíjí čaj a o něčem s Robertem horlivě debatuje." vzpomíná Diana na den, který změnil její život .

Podaly si ruce, vyměnily pohledy, a to bylo všechno. Diana odešla k sobě do pokoje a potichu čekala na vysvětlení této, alespoň pro ni nepříjemné návštěvy. Když se Robert konečně zjevil, okamžitě jsem ho konfrontovala. "Říkal mi ať přestanu vyvádět a dříve, než bych stihla vyletět ještě více, mi jen tak mezi řečí řekl, že je otec. Prý mu to Natálie právě řekla. Jeho dcerka má už tři roky a narodila se několik měsíců po jejich rozvodu. Nikdy se o ní neměl dozvědět, ale Natálie měla právě kvůli naší svatbě potřebu vyjít s pravdou ven. Prý, pokud budeme mít společné děti,malá Sofia si nezaslouží dostávat méně lásky." vzpomíná Diana stále s úžasem. Nedokázala uvěřit tomu, co právě slyšela. Není přece možné, aby její budoucí manžel měl dítě. Ona měla být jeho rodina.

Blížil se termín

Věci se však začaly stupňovat. Natálie od Roberta žádala neustále více pozornosti a zakrývala to potřebou postarat se o Sofii. Nikdy ji nenechávala u nich doma, ale jemu nařizovala, aby chodil k nim, protože si prý malá potřebuje na všechno zvyknout a bude pro ni mnohem jednodušší, pokud se tak stane v domácím prostředí. Vše se začalo točit kolem ní. Příprava svatby šla do pozadí, Robertova matka, jakoby zapomněla na svou budoucí nevěstu. Jediné, co ji zajímalo, bylo
blaho její vnučky.

Inspirujte se: Přítelčin manžel byl muž, o jakém jsem vždy snila: Chtěla jsem ho svést, ale pak jsem si uvědomila, že dělám chybu

"Když na mě týden před svatbou vyrukoval s nápadem odjet na pár dní k moři kvůli Sofiinu špatnému zdravotnímu stavu, zůstala jsem od úžasu sedět, neschopná slova. My dva jsme na dovolené nebyli ani nepamatuji, hlavně kvůli tomu, že jsme se snažili šetřit. Na svatbu, společný život, nové bydlení. Nyní však Robert klidně vezme úspory, svou dceru a její matku a odejde pryč. A já? Já nejsem vítaná. Malá mě nezná a byl by to pro ni šok. To jsem však už nezvládla.
Nedokázala jsem být tou druhou, aniž by mě někdo na podobnou situaci připravil. Nedokázala a nechtěla. Řekla jsem Robertovi stanovisko, vysvětlila jsem mu, že nejsem ochotna žít ve vztahu, který se řídí pravidly jeho bývalé ženy, a že přestávám věřit tomu, že mě někdy skutečně miloval.
"
popisuje Diana den, kdy její pohádka skončila, a to jejím vlastním rozhodnutím. Žádná žena by však neměla zažívat pocit, který ji nutí o lásku svého budoucího muže bojovat. Natož s bývalou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..