Luxusní rodinka Rusky Eleny Perminové: Má o několik let staršího muže, ale v této věci jdou všem příkladem

Krásná bohatá Ruska Elena Perminová i se svým manželem Alexandrem vychovávají své děti k jedné specifické věci.

Zdroj: Instagram.com/lenaperminova
Zdroj: Instagram.com/lenaperminova

Nejenže je krásná, ale také úspěšná a k tomu bohatá. Tento luxus však nespadl modelce Eleně Perminové z nebe. Tvrdá práce a správa vlastních firem jí nezabírá málo času. Kromě toho spolu s manželem Alexandrem vychovávají i tři roztomilé děti. Dva chlapce a jednu dívku, která se krásou velmi podobá své mámě Eleně.

Přečtěte si také:Termín porodu třetího královského potomka Williama a Kate se blíží: Toto doprovází detailní plány celé události

Aktivní od malička

I když mezi dětmi nemají velké věkové rozdíly, manželé jejich výchovu zvládají na jedničku a ještě při tom skvěle vypadají. Modelka Elena nedá dopustit na zdravý životní styl a její jídelníček přináší tělu samé pozitivní látky. Kromě toho se snaží i své děti vést ke sportovním aktivitám.

Domácí tělocvična je nejoblíbenějším místem v jejich domě

Čas, který rodiče tráví s dětmi se snaží trávit aktivně. Ukazují jim, že už od útlého věku se dá sportovat a milovat pohyb. Modelka Elena Perminová v domácí posilovně cvičí denně. Nemůže chybět populární jóga, ale i silové cvičení se závažími či s vlastní váhou, které jí postavu zachovávají neustále v nejlepší formě.

 

 

Ani partner není výjimkou!

I když je manžel Eleny, Alexander, o pár let starší, není to na něm ani trochu vidět! Svými sportovními výkony může konkurovat vždy krásné Eleně. Nedá dopustit na posilovací cvičení, díky kterým zvyšuje svou mužnost.

 

 

Добавили упражнений Added some more exercise

Příspěvek sdílel uživatel @ alexanderlebedev_,

 

Mohlo by vás zajímat: Nádherná Meghan a princ Harry: Odhalily jsme, jaké rituály nebudou chybět na královské svatbě

Nová generace taky cvičí

Malá dcerka Eleny a Alexandra má již nyní za sebou pár focení na kampaně. Krásu totiž zdědila po matce, která ji k modelingu i vede. Svou malou baletku však ráda vidí i v domácí posilovně, kde může tančit o sto šest a vybít tak potřebnou dětskou energii aktivním způsobem. Chlapci jsou také součástí zdravě žijící rodiny. Dva synové milují svou mladší sestřičku a s rodiči rádi cestují po celém světě.

 

 

Даже я так не могу

Příspěvek sdílený Arisha Lebedeva (@arishalebedeva2014),

Foto:
instagram.com/lenaperminova, instagram.com/arishalebedeva2014, instagram.com/alexanderlebedev_
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..