Sestra Amal Clooney je stejně talentovaná: Neuvěříte, čemu se věnuje o několik let mladší kráska

Na první pohled se neuvěřitelně podobají. Za hustými černými vlasy a typickým úsměvem se však v případě Amaliny sestry, Tally Alamuddin skrývá duše energické návrhářky.

Foto: instagram.com/totallytala
Foto: instagram.com/totallytala

Mnoho lidí si je může i splést

O několik let mladší sestra známé právničky a manželky George Clooneyho, Tala Alamuddin, se se svou známou sestrou až neuvěřitelně podobají. To vše však platí jen pro obličej. Zatímco Amal svým stylem a elegancí připomíná dámy vystřihnuté z módního časopisu, Tala miluje pravý opak.

Svůj šatník a také své chování přizpůsobuje bohémskému stylu, který je pro ni doslova charakteristický. A nejen pro ni, ale i pro její luxusní značku kabelek, opasků, vysacích náušnic a jemných doplňků z kůže.

Mohlo by vás zajímat: Takto vznikl ikonický účes princezny Diany: Změn se prý nebála: Odvážná byla i v líčení

Jasné barvy a styl

I tak by se dala popsat Tallinina módní značka, která ve světě vystupuje pod názvem Totally Tala, a která se skládá z těch nejrozmanitějších barev, třásní a jemných, ale detailních nášivek. Celý koncept Tala založila přímo v Singapuru, kde žila se svým bývalým manželem, a právě tam se výrobky značky Totally Tala dají v současnosti koupit.

 

 

Vše však šikovná tmavovláska s nezapomenutelným úsměvem propaguje přes svůj instagramový účet, kde se za modelku převléká nejčastěji ona sama a své kabelky předvádí v těch nejrůznějších situacích a pózách.

Inspirujte se: Angelina Jolie zvládá výchovu dětí jako svobodná matka dokonale: Tohle podle ní stojí za její vnitřní silou

Modelkou i samotná Amal

A i když se tomu při Amalinu stylu jen těžko věří, některé kousky své sestry nosí s radostí i samotná advokátka. Manželka George Clooneyho svůj outfit během večerů s přáteli jednoduše doplní o jemné visací naušnice nebo se na procházku vydá s koženou kabelkou ze sestřiny kolekce.

 

 

Sice se Tallinina kolekce vymyká typickým standardům a eleganci jako takové, je ale třeba uznat, že svou originalitou minimálně zaujala a vnesla do designérských kousků v oblasti doplňků a kabelek zcela nový a náramné čerstvý závan originality a svěžesti.

Foto:
instagram.com/totallytala
Zdroj:
EF

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..