Začínala jsem nový vztah, když se v mém životě opět objevil můj bývalý: Takto jsem se nakonec rozhodla

Říká se, že stará láska nerezaví. To byl i Mirky případ, avšak ta nakonec musela zvážit mnoho dalších věcí, než se definitivně rozhodla mezi starou a současnou láskou. Nakonec se rozhodla takto...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Mirka (29) se právě nacházela v situaci, že chtěla do svého života opět pustit lásku, když jí v tom zaklepala na dveře ta stará. S bývalým přítelem žila 5 let a plánovala s ním i svou budoucnost jako s prvním. Vše nakonec dopadlo tak, že místo toho, aby ji požádal o ruku, na což čekala, se rozloučil, poděkoval za společné roky, ale že si neumí přestavit, že by se už usadil a odchází za prací do ciziny: "Skutečně mi zlomil srdce , myslela jsem si, že jsme na společné vlnové délce, že oba chceme totéž a on si najednou jen tak odejde z mého života bez nejmenšího varování. Dostávala jsem se sama z tohoto vztahu asi rok, když mi nakonec došlo, že se musím přestat litovat a přemýšlet nad tím, proč mi to vlastně udělal. A v tom, po více než dvou letech jsem potkala Andreje, který byl sice mladší, ale za to neskutečně vyspělý a o své náklonnosti a lásce mě přesvědčoval tolik, že jsem mu nakonec dala šanci. Byla jsem šťastná a v tom se ozvala moje stará láska, že je zpět a chtěl by se se mnou setkat, " vzpomíná naše čtenářka Mirka na situaci, z níž byla pořádně vyvedená z míry.

Mohlo by vás zajímat: Podvedl mě, ale odpustila jsem mu a chtěli jsme fungovat dále: Až toto mi však ukázalo, že se přes to nikdy nepřenesu

Nechtěla před Andrejem nic skrývat, tak mu to řekla. Na její překvapení, Andrej chtěl, aby se s bývalým přítelem setkala a vyjasnila si minulost z očí do očí, neboť stále cítil, že to s ním nemá dořešené. "Myslela jsem si, že mě chce jen vidět, jak se mi daří a pozdravit mě, ale on mě doslova šokoval. Prý udělal před těmi pár lety strašnou chybu a nenašel v životě to, co hledal. Prý jsem mu velmi chyběla a skutečný pocit domova má jen se mnou. Prý mě chce zpátky a udělá proto vše na světě, abych mu odpustila. Zmohla jsem se jen na to, že si to musím nechat uležet v hlavě a že se mu ozvu," vysvětluje Mirka dále.

Čtěte také: Otec se chvíli po rozvodu s mámou okamžitě oženil: Tohle mi ukázalo, že za tím není nic víc než mužské ego

Mirka se rozhodla i tentokrát říci Andreji pravdu o setkání se svou bývalou láskou. Andrej však reagoval zase tak jak opravdu neočekávala. Byl velmi tolerantní, mluvil rozvážně a klidně: "Pokud existuje šance, že k němu ještě něco cítíš a víš, že bys mu měla dát druhou šanci, udělej to a nehleď na mě. Miluji tě, ale také si nechci vzít ženu, která mě nebude milovat upřímně a tak jako já ji."

Mirka strávila pár dní o samotě, ale nakonec se rozhodla. Zavolala bývalé lásce svého života. Setkali se a Mirkovi mu oznámila své rozhodnutí: "Svou šanci si měl a nevyužil. Milovala jsem tě, ale to je už minulost. Muž, se kterým plánuji budoucnost nyní, je natolik tolerantní, že na mě nenaléhal a nechal mě opět rozhodnout samotnou. Na rozdíl od tebe, který jsi tehdy rozhodl beze mě o našem vztahu a odešel si bez toho, abys mi dal šanci bránit naši lásku. Ne, nebudu na tebe vzpomínat s nenávistí, ale vím, kdo si mou lásku opravdu zaslouží a pro toho jsem se také rozhodla."

Nepřehlédněte: Láska je občas slepá: Tohle jsou důvody, proč jsem se muži rozhodla tolerovat občasné "bokovky"

Po tom, co mu objasnila, jak se věci mají dnes, se cítila jaksi svobodnější a s pevným přesvědčením, že se rozhodla správně spěchala za Andrejem, který zde pro ni byl vždy, když ho potřebovala. "Přestože se říká, že stará láska nerezaví, a některým lidem to možná na druhý pokus i vyjde, já jsem se rozhodla nenapravovat minulost, ale pro nový start a dodnes nelituji," dodává na závěr svého vyprávění naše čtenářka, která dnes čeká s Andrejem i svého prvního potomka.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..