Exkluzivní svíčky Baobab si zamilujete: Probuďte svůj krásný byt svěží jarní vůní

Kolekci svíček Baobab, které jsou inspirovány rozmanitými vůněmi, si zamilujete.

Foto:bytove-parfumy.cz
Foto:bytove-parfumy.cz

Stejně jako velkolepé baobaby s výhledem na africké savany, jsou i kolekce svíček a difuzeru Baobab známé svou velkolepostí a originálním designem. Svíčky jsou výjimečné nejen svým vzhledem a rozmanitými vůněmi, ale i příběhem, který se skrývá za úplně každou z nich.

Kolekci svíček Baobab si zamilujete

Belgická značka Baobab Collection vznikla v roce 2002 v okouzlující Tanzanii, v zemi bohaté na intenzivní vůně a zářivé barvy. Kolekce Baobab jsou inspirovány vzdálenými místy a divokou přírodou.

A právě tento jedinečný přístup dělá z každé svíčky Baobab opravdový unikát remeslného zpracování a znamenitostí tím, že podporuje evropské odborné znalosti a lokální řemeslníky. Suroviny se vybírají s největší péčí. Minerální vosk pochází z Německa, sklo pochází z Polska, kůže je z Itálie a vůně jsou vytvářeny a zdokonalovány ve francouzském městečku Grasse. Všechny vonné svíčky jsou navíc ručně lité do skla, které je rovněž ručně foukané řemeslným mistrem.

A právě tento jedinečný přístup dělá z každé svíčky Baobab opravdový unikát.

Kolekce svíček Baobab v sobě nesou příběhy, které čekají na objevení a smyslný zážitek, který je výsledkem vybraných a vynikajících vůní a zároveň estetického designu. Současné sbírky jsou inspirovány nejen africkým dědictvím, ale také běžným životem, který žijeme. V souladu s neustále se měnícími trendy navrhuje kreativní team každý rok dvě limitované kolekce s omezeným počtem kusů, ale zato s jedinečnou identitou. Tento rok se zaměřili hlavně na vytvoření svíčky se silným vzkazem.

Kolekce Baobab Woman: Svíčka věnovaná ženám

Kolekce Baobab podpořila prostřednictvím neziskové organizace BIG Against Breast Cancer, výzkum rakoviny prsu exkluzivní kolekcí vonných svíček s názvem WOMAN (ŽENY). Sklo svíčky je pokryto zlatým grafickým vzorem, který odráží symbol ženskosti. Připomíná nám, jak jsou ženy vzácné. Díky této sbírce by chtěla společnost Baobab ukázat svou lásku k ženám se slibem, že podpoří výzkum rakoviny, která postihuje mnoho žen ve světě.      

Od svého stejnojmenného obchodu v Bruselu až po nejprestižnější obchodní domy, kde se Baobab prodává, se značka nachází ve více než 100 místech po celém světě. Kolekce Baobab zdobí a provoňuje nádherné interiéry s duchem velkého cestovatele.

Svíčky Baobab collection koupíte exkluzivně v e-shopu www.bytove-parfumy.cz.

Foto:
bytove-parfumy.cz
Zdroj:
PR článok

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..