Tento detoxikační zázrak vám zeštíhlí pás o celou velikost: Musíte pouze dodržovat tyto tipy

Někdy se můžete cítit nafouknutá a přitom se zdravě stravovat. Strava totiž představuje hlavní složku při hubnutí, avšak i tu třeba vybírat uvážlivě.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud víte, že váš čeká důležitá akce nebo setkání na kterém musíte vypadat co nejlépe, poslední po čem toužíte, je nafouknuté bříško a s tím způsobený nekomfort. Tuk na břiše se přitom dá skvěle odbourat právě superpotravinami. Strava tvoří 70% úspěchu, proto zařaďte do svého jídelníčku tento super účinný nápoj, který vám zmenší bříško na počkání až o jeden centimetr.

Přečtěte si také: Postní dieta bez jojo efektu je opravdu populární: Hubnou díky ní i ti, kteří dietu držet neumí

Detoxikační džus na štíhlou linii

Budete potřebovat:

Šťávu ze dvou grapefruitů

Čajovou lžičku medu

Dvě čajové lžičky jablečného octu

Perlivou minerálku nebo vodu, podle preference

Postup:

Všechny ingredience si smíchejte ve sklenici a doplňte vodou. Tato super směs vaše tělo účinně detoxifikuje a dodá vám pocit lehkosti.

Mohlo by vás zajímat: Jak zhubnout extra rychle z bříška: Stačí, když se budete držet těchto 5 pravidel

Tyto potraviny jsou také úžasně efektivní na úzký pás!

Kromě tohoto zázraku si dávejte pozor na luštěniny! Ty samozřejmě nafukují. Svůj jídelníček však obohaťte o ryby, nejlépe o lososa, který spaluje aktivně břišní tuk. Klidně konzumujte vajíčka, protože ty jsou nejen plné bílkovin, ale i živin, které bojují s nadváhou. Všechny své jídla si s klidem připravujte na olivovém oleji, protože ten ovlivňuje geny, které rozhodují o spalování tuků.

Jako dezert je na ploché bříško skvělé ovoce. Banány mají nejen velké množství ovocného cukru, ale i draslíku, který je skvělý při odbourávání vody uvnitř těla. Budete se proto cítit okamžitě lehčí a co víc plná energie. Při vyvážené stravě nezapomínejte ani na aktivní pohyb!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..