Naučte se těchto 5 ranních rituálů a vaše životní energie se zaručeně zvýší!

Ať už jste milovnice pohybu a toužíte podávat lepší sportovní výkony nebo vás čeká náročný den v práci a potřebujete zvýšit svou produktivitu, jedno je jisté! Musíte něco změnit a tím něčím je vaše ráno, které dokáže být pomocníkem pro váš celý den.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Úspěšní lidé chápou, že den začíná jakmile zazvoní budík. I my jsme se inspirovaly touto ideou a začaly jsme své ráno jinak, než kdykoliv předtím. Zjistily jsme, že tyto ranní rituály opravdu pomáhají člověku zvýšit svou životní energii a zároveň udělat svůj den lepším a produktivnějším. Dnes se s vámi podělíme o triky, které si zaručeně s radostí osvojíte.

Mohlo by vás zajímat: Kvalita spánku závisí na tomto výpočtu: Někdy stačí jen 4 hodiny, pokud jdete spát v tuto hodinu

Pokud se chcete stát produktivnějším, zdravějším a šťastnějším člověkem, přijměte do svého života těchto 5 výkonných ranních návyků. Před zahájením pracovního dne je procvičujte, aby jste začaly svůj den opravdu naplno.

Meditace

Meditace poskytuje chvíle velmi potřebného mlčení, abyste se vyrovnaly se svými vlastními myšlenkami a pomáhaly spravovat denní energii. Jednou z velkých přínosů meditace je to, že vám pomáhá rozvíjet silnější uvědomění si současného momentu, přičemž vyčistíte svou mysl od jiných myšlenek a tím pomáháte při tvorbě inteligentnější rozhodnutí. Navíc vás dělá šťastnějšími a to je již dobrý důvod k zahájení!

Vyjádřete vděčnost a nastavte si tři přání na den

Denní vděčnost umožňuje zůstat uzemněné v současné době, mít pozitivnější pohled na život a ocenit to, co máte, zatímco se jiní honí za svými cíli. Po cvičení vděčnosti je druhou částí tohoto tréninku nastavit své tři přání pro váš den. Takto se váš den stane mnohem produktivnějším a vy budete vědět co vás čeká nebo co musíte splnit.

Uveďte své tělo do pohybu

Cvičení umožňuje vytvořit některé ranní pozitivní vibrace, které vám pomohou přiblížit se ke dni s lepším postojem. Pokud si nemůžete dovolit ranní návštěvu fitness centra, nezoufejte! Jednoduché cvičení zvládnete i v pohodlí domova a věřte či ne, tento rituál vás nakopne větší energií, než kdybyste si přispali o půl hodinu déle.

Zelený nápoj

Jedení nezdravé stravy souvisí se ztrátou produktivity a proto je třeba začít svůj den opravdu zdravě. Snídejte se zeleným nápojem, protože příliv mikroživin z ovoce a zeleniny hraje klíčovou roli ve vaší energetické úrovni, kreativitě a produktivitě. Příjem ovoce a zeleniny také souvisí se zlepšením vašeho štěstí a pohledu na život.

Inspirujte se: Víme, který bylinkový čaj pomůže vašemu organismu: Vylečte své nitro díky této zázračné rostlině!

Motivační kniha

Namísto toho, abyste koukaly často na negativní zpravodajství, které slouží jako hlavní zdroj informací, začněte svůj den s pozitivními a inspirujícími materiály. Přečtěte si kapitolu motivační knihy, abyste se inspirovaly nebo poslouchejte uklidňující hudbu, která dokáže léčit.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..