Teprve po letech jsem zjistila, že vlastního muže vůbec neznám: Měl druhý život a já jsem to ani netušila

Někdy vás dokážou nejbližší překvapit mnohem víc, než byste čekaly. Nejhorší je, pokud nejde o nic pozitivního. Hana o tom ví své.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Inspirujte se: Naletěla jsem mu, protože mě zasypával pozorností, ale vyklubal se z něj perfektní manipulátor

To, že láska je občas slepá, víme všechny. Hana však zjistila, že někdy opravdu extrémně. Nejhorší je, když zjistíte, že neznáte ani osobu se kterou roky žijete. A pokud jde o vašeho manžela, bolí to mnohem víc, než byste asi předpokládaly.

Manželství jako každé jiné

Hana a Petr měli klasické manželství. Skvěle si rozuměli, měli mnoho společných zájmů, ale samozřejmě prožili i těžší dny. Ano, i oni se hádali, ale nebylo to nikdy na denním pořádku. Přestože byli svoji už více než 5 let, neměli děti. Hana totiž žádné nechtěla. Vždy měla teorii, že život ve dvojici je přece jen jednodušší. Člověk se nemusí ničemu přizpůsobovat, je pánem svého času a může si opravdu dělat co chce a kdy chce. No a zdálo se, že oběma tento model vyhovuje. Avšak velmi se mýlila.

V jistém okamžiku začala chápat věci

Petr pracoval jako obchodník, takže hodně cestoval. Pobočku rodinné firmy, v níž dělal, měli na východě Slovenska. Často byl mimo domov a trávil pravidelně víkendy bez Hany. Ona si na tento způsob života zvykla a neviděla na něm nic zvláštního. Až do okamžiku, kdy jí Petr oznámil, že bude více času z týdne právě v Košicích. Tehdy jí zablikala jakási kontrolka a začala se zamýšlet nad tím, co za tím může být. Hana, která do té doby brala věci velmi pragmaticky najednou pochopila, že s jejím manželem se něco děje. Byl mnohem nervóznější, stal se z něj "tajnůstkář", téměř nic doma neříkal. A na intimitu mezi nimi mohla také zapomenout. Když však odhalila, co je za tím, zůstala v absolutním šoku. Při prohlížení si výpisu jejich společného účtu zjistila, že každý měsíc odchází značná část Petrovy výplaty na neznámý účet. Přesně tři roky a stejná částka. To však ani zdaleka nebylo všechno. V bance jí prozradily jméno příjemce. Na základě toho Hana vypátrala o koho jde. Když si tajně prohlédla Petrův mobil, věci jí začaly dávat smysl. Najednou do sebe všechno zapadlo jako skládačka. Její manžel, muž jehož nadevše milovala, měl druhý život. Nejenže měl poměr, ale i dvouletou dceru. Hana nechápala, co se to děje ... Žila s mužem, který měl roky dvě rodiny a ona ani náznakem nic netušila ... Přestože ho navzdory všemu milovala, rozhodla se od něj odejít ...

Nenechte si ujít: Teprve při třetím manželství jsem pochopila, v čem spočívá funkční vztah: Předtím jsem tohle totiž ignorovala

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2018 Frogfoot s.r.o..