Zapomeňte na nesmyslné diety a vsaďte na ověřené triky, díky kterým shodíte pár kilo do léta!

Ověřené triky, které vám zaručí úbytek hmotnosti, aniž byste musely držet náročné a nezdravé diety. Díky těmto radám se vaše hubnutí změní na zábavu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jarní období je na jedné straně velmi krásným ročním obdobím a jednak časem, kdy se většina žen obává o své vysněné tělo do léta. Dnes vám prozradíme ověřené triky, díky kterým se vám podaří vaši postavu snů opravdu získat a nebudete na to potřebovat ani nesmyslné diety.

Přečtěte si také: Dostaňte své tělo opět do formy: Stačí změnit těchto pár věcí, které zpomalují váš metabolismus

Trik s jablkem

Když budete příště stát před ledničkou a budete přemýšlet, že máte na něco chuť, sáhněte po zdravém pomocníkovi, který vás zasytí a dodá vám energii. Nejenže se hodí skvěle k snídani či pozdnímu obědu, ale zároveň může být i skvělým "snackem" při večerním sledování filmu. Mějte ho vždy po ruce a věřte či ne, v mnoha případech vám "zachrání" život.

Oklamte své oči

Používejte menší talíře. Právě ty vám dodají pocit, že máte plný talíř jídla a přitom bude vaše porce poloviční. Součástí pocitu spokojenosti je i vizuální spokojenost a proto je důležité, aby vaše jídlo nejen výborně chutnalo, ale i vypadalo. Tento trik vám umožní lépe vychutnávání jídla a zároveň lepší spalování.

Nejezte u televize

Velmi zrádným návykem je i konzumování jídla u televizoru. Určitě to znáte i vy a nejednou jste si takto vychutnaly svou večeři či oběd. Vnímání televize vám neumožňuje dostatečně koncentrování na váš pokrm a vy do sebe jen házíte něco, co reálně ani nevnímáte. Tento nezdravý zlozvyk může zbytečně nabalovat tuky a proto se ho co nejdříve zbavte.

Oklamejte svou mysl

Jedním z triků je i vytvořit si imaginární pohled na vaše stravování s názorem, že nezdravá jídla jsou pro vás životně důležité. V momentě, kdy se váš mozek naprogramuje na tento vjem, chuť na sladké či mastné jídla vás téměř zcela přejde. Nevíme čím je to zapříčiněno, ale opravdu to funguje.

Inspirujte se: Jarní očista organismu s jednoduchým týdenním plánem: Podle tohoto potravinového seznamu detoxikujete tělo

Pijte hodně vody

Voda je skvělým pomocníkem i při hladu. Vždyť ne nadarmo se říká, že hlad je převlečená žízeň. Proto mějte vždy po ruce láhev s minerálkou a při každém zakručení  v břiše se pořádně napijte. Tento trik vám odbourá pocit hladu a vy se budete cítit najednou plné.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..