Známá trenérka odhalila trik, jak si ženy dělají kulatější zadek: Fotografie PŘED a PO vás dostanou!

Osobní trenérka, Anna Victoria, s vlastním programem na hubnutí i appky Body Love App, na své sociální síti ukázala, jaká je realita dokonale vypracovaných instagramových zadků.

Foto: instagram.com/annavictoria/
Foto: instagram.com/annavictoria/

Jedno a totéž pozadí, avšak přece v něčem jiné

Fitneska známá i přes sociální sítě, Anna Victoria se rozhodla poodhalit tajemství toho, jak vzniká dokonalý instagramový zadek. Na svém Instagram zavěsila fotografii, na níž na levé straně ukazuje svůj sexy vypracovaný zadek a na pravé straně tentýž zadek, avšak najednou jakýsi menší, plošší, méně zformovaný. Jak je to možné?

Mohlo by vás zajímat: Proměna této ženy nestála na přísných dietách, ale na triku, který si s radostí osvojíte také vy: Inspirujte se!

V skutočnosti existuje len niekoľko svalov, ktoré si môžete na pozadí vyformovať

Ako Anna Victoria poznamenala k tejto fotografii, fitnes jej ponúka schopnosť vytvarovať a tónovať celé jej telo, vrátane posilňovania zadku, ktorý bol jedinou vecou, kvôli ktorej sa cítila počas dospievania neistá, pretože bol menší, a tak nosila dlhšie košele a maskovala ho. Avšak, ako prezrádza ďalej „je tu len niekoľko svalov, ktoré si môžete vytvarovať na zadku a musíte ho ohnúť, aby ste to ukázali ...“.

Ve skutečnosti existuje jen několik svalů, které si můžete na pozadí vyformovat jak Anna Victoria poznamenala k této fotografii. Fitnes jí nabízí schopnost vytvarovat a tónovat celé její tělo, včetně posilování zadku, který bylo jedinou věcí, kvůli které se cítila během dospívání nejistá, protože byl menší, a tak nosila delší košile a maskovala ho. Nicméně, jak prozrazuje dále "je tu jen několik svalů, které si můžete vytvarovat na zadku a musíte ho ohnout, abyste to ukázaly ... ".

Čtěte také: Největší mýtus, kterého se ženy během cvičení zleknou: Takhle ve snaze mít krásnější tělo lžeme samy sobě

Existuje však mnoho způsobů, aby vypadal zadek 10krát větší

Jak také dodává na toto téma dále, mnoho fotografií pozadí, které vidíme na Instagramu, je zvednutých, vystrčených, klenutých doslova tak, že to skutečně bolí. K tomu si navléknete vysoké pásové kalhoty, které zdůrazňují úzký pás a zvednou pozadí a efekt je dokonalý: "Existuje tolik způsobů, aby váš zadek vypadal 10krát větší na Instagramu jako v reálném životě, a také to dělám ... Miluji pózování a obdivování "instagramového zadku", ale to není můj skutečný zadek. A jsem s tím vyrovnaná."

Nepřehlédněte:Běh je skvělý spalovač tuků: Pokud ale chcete vidět výsledky, těmto 7 začátečnickým chybám se raději vyhněte

Takže, pokud se příště podíváte na nějaký ten dokonale vypracovaný instagramový zadek vaší oblíbené fitnesky, modelky, či dalších celebrit, vězte, že je za tím mnohem více a stejně si k takovému pozadí i celému tělu můžete cvičením a správným pózováním dopomoci i vy.

Foto:
instagram.com/annavictoria/
Zdroj:
MG, cosmopolitan.com

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..