Nápoj, který nastartuje metabolismus: Podpoří činnost střev a na tělo má skvělé detoxikační účinky

Ne všechny rady a tipy na hubnutí musí být také drastické a chutnat nepříjemně. Tento zázračný nápoj je nejen chutný, ale také účinný na zrychlení zpomaleného metabolismu!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

S příchodem teplého počasí je velmi důležitý i pitný režim. Doplňování tekutin je věcí, kterou byste se zvyšujícími se teplotami neměly v žádném případě zanedbávat. Skvělé letní chlazené nápoje nejen doplňují snadněji jídlo, ale mohou obsahovat i množství výživných látek. Stačí si je vhodně nakombinovat. Proto raději namísto toho, abyste si dopřály přeslazenou variantu v restauracích, si doma namíchejte chutný zázrak, který vám navíc pomůže k postavě snů.

Přečtěte si také: 6-denní jídelníček, při kterém zhubnete za týden 4-5 kil: Sedmý den budete milovat

Na přípravu nápoje zrychlujícího metabolismus budete potřebovat:

Polovinu šálku teplé vody

Polovinu šálku 100% jablečné šťávy (může být doma vyšťavena, případně rozmixovaná jablka v mixéru i se slupkou a nebo si ji můžete jednoduše koupit v potravinách)

Půl lžičky himalájské soli

2 lžíce citronové šťávy

1 lžička zázvoru

Spojení aktivních přírodních látek

Vodu si ohřejete tak, aby nevřela. Přidejte sůl a nechte ji rozpustit. Na závěr přimíchejte všechny ostatní suroviny a připravený nápoj si vychutnejte s úsměvem na tváři. Neváhejte a dopřejte si ho klidně i několikrát denně. Můžete si ho připravit i s ledem, pointou však zůstává roztátí himalájské růžové soli v teplé vodě.

Proč je právě výběr těchto látek tak důležitý?

Síla tohoto nápoje tkví právě v nakombinovaných surovinách. Zázvor podporuje činnost střev a má na tělo velmi pozitivní detoxikační účinky. Snadno odstraní nahromaděné škodlivé látky z těla a tím nakopne jeho správnou funkčnost. Citron je skvělým pomocníkem v boji se všemi chorobami, právě díky vysokému obsahu vitaminu C a antioxidantů. Sůl pomáhá při trávení a jak možná již víte, odstraňuje z těla nahromaděné toxiny. Právě síla jablek je v nastartování metabolismu. Jejich čistá šťáva dokáže udělat zázraky a přimět naše tělo chovat se mnohem rychleji a spalovat aktivněji.

Mohlo by vás zajímat: Detoxikační dieta je skvělým způsobem, jak očistit své tělo: Těmto 5 chybám se po jejím ukončení vyhýbejte

Vynechejte z něj jakýkoliv cukr

Výhodou oproti všem jiným nápojům na podporu metabolismu je absence cukru. Jeho chuť však stále zůstává delikátní. Jablka v sobě obsahují přírodní cukr a tak nebudete mít pocit, že pijete pouze hubnoucí nápoj.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..