Cviky pro sexy kulatý zadeček do léta: Přestaňte se vymlouvat a začněte ještě dnes!

Obětujte pár minut denně těmto cvičením a těšte se z pozitivních výsledků, které vás namotivují k dalším krokům. Vaše vysněné pozadí do léta se opravdu může stát skutečností, musíte však začít už dnes

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V zemi napresovaných džínsů a krátkých šortek je téměř nutností mít sexy vysportovaný zadek. Tolik času kolik strávíte v koupelně zdokonalováním své tváře, vlasů a úsměvu, tolik času můžete  strávit i na práci na svém novém pozadí. Určitě budete muset do své denní rutiny zakomponovat těchto 5 účinných cviků, díky kterým bude váš vysněný zadek opravdu na dosah.

Mohlo by vás zajímat: Speciální série pěti cviků na rozproudění lymfy v těle: Zbavte se toxinů, které máte v těle

Stabilizační cvičení

Chcete mít opravdu pořádně sexy zadek, který bude popírat zákon gravitace a bude opravdu zpevněný? Na tento typ cvičení budete potřebovat fit míč nebo alespoň vyvýšenou plošinu, na kterou budete moci umístit nohy a následně zvedat váš trup. Položte na záda na podložku a potom zvedněte své tělo tak, abyste vytvořily přímku mezi koleny a rameny. Dbejte na to, abyste vydržely v této poloze co nejdéle a následně své tělo uvolněte.

Boční výpad

Většina lidí ví všechno o výhodách výpadů vpřed a vzad, ale vědí také, jak účinný je boční výpad? Držte malou váhu v rukou a udělejte velký boční krok, při kterém se snažte udržet stehno rovnoběžně s podlahou. Udržujte svou váhu na špičkách a snažte se, abyste se naklonily dopředu. Budete cítit hořet vaše lýtka, stehna a dokonce i zadek. Výsledky uvidíte téměř okamžitě.

Hluboký dřep s činkou

Vytvořte si ideální zadek tím, že přinesete starou klasiku. K pravidelnému výpadu přidejte i tento hluboký dřep, který se provádí tím, že dosednete rovně dolů, zatímco v rukou držíte činku. Dbejte na to, abyste si udržely nohy v šířce ramen a použily své svaly tak, abyste po každém úvodním dřepu mohly zvednout tělo. Budete chtít udělat tohoto cvičení alespoň dvě série po dvaceti a vydržet!

Svíčka

Tradiční svíčka, kterou znáte snad od dob mateřské školky se vrací i do tréninkové rutiny nejúspěšnějších sportovců a vy nebudete žádnou výjimkou. Lehněte si na podložku a zvedněte pánev tak, abyste následně dokázaly vyšvihnout nohy směrem nahoru. K vytvoření dokonalé svíčky zůstaňte v této poloze pár vteřin, přičemž se snažte zpevnit všechny svaly, zvláště ty na zadku.

Inspirujte se: Cviky pro krásnější ženské tělo: Takhle dosáhnete štíhlejších nohou a zbavíte se tuku na vnitřních stehnech!

Poloha pes

Vtipná poloha, která nese název po nejvěrnějším příteli človeka - psovi. Přesně v takové poloze  totiž začíná vaše poslední cvičení, které vás dovede k vašemu vysněnému sexy pozadí. Klekněte si na čtyři a zvedejte nohu ohnutou v koleni tak, aby směřovala směrem nahoru. Opakujte na obě strany a nezapomeňte na strečink.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..